FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mała kuchnia - jak urządzić ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol_557
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 10:59 am    Temat postu: Mała kuchnia - jak urządzić ? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że mała kuchnia może być fajnie urządzona ?
Znalazłem ten artykuł
http://muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/jak-urzadzic-mala-kuchnie-aranzacja-kuchni,123_11287.html
i aranżacja jest według mnie interesująca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zuzkaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wybór odpowiednich mebli sprawi, ze nawet mala kuchnia będzie wyglądać rewelacyjnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuchnia w skali mikro -- poczytaj:

http://www.e-mieszkanie.pl/a/9407,aranzacja-malej-kuchni
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała kuchnia wcale nie musi być niewygodna, ciasna i mało funkcjonalna, tylko trzeba ją urządzić z głową. Warto poprzeglądać inspiracje na homebook.pl, zawsze można znaleźć jakieś sprytne rozwiązania do niewielkiego pomieszczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że urządzenie małej kuchni tak aby była wygodna i funkcjonalna to niezłe wyzwanie ale nie jest to na szczęście niemożliwe Wink
Ja swoją kuchnię zaprojektowałam sama (miałam mało funduszy na meble na zamówienie) i zakupiłam ją w brw: http://www.brw.com.pl/kuchnie/ Wszystko dokładnie wymierzyłam i jest jak spod igły Very Happy Myślę, że nikt by się nie zorientował, że nie jest na zamówienie.
Generalnie warto jest rozmieścić blisko siebie lodówkę, zlew i płytę gazową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KamilaM
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak Smile Sama mam małą kuchnię i wygląda rewelacyjnie Smile. Meble oraz odpowiedni kolor ścian potrafią optycznie powiększyć kuchnię. Najlepiej by meble oraz ściany były w jasnych kolorach, do tego sprzęty AGD (lodówka, zmywarka) też powinny być w jasnych kolorach Smile.
_________________
Proszek do zmywarek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ikei jest kilka ciekawych propozycji. Nawet mikro kuchnię można tam urządzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tu coś poczytaj: http://forum.wszystkodlawnetrza.pl/ - ludzie nieraz mają swoje autorskie pomysły całkowicie oryginalne, a co najważniejsze - sprawdzają się, więc warto sprawdzić.
Zajrzałabym też do magazynów wnętrzarskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma malutką kuchnię. Tak małą, że czasami boję się, że jak tam urzędujemy we trzy to się nie zmieścimy. Ale, moja mama jest bardzo praktyczną osobą, więc tak tą kuchnię ma zaprojektowaną, że każdy skrawek miejsca jest doskonale wykorzystany. W jej kuchni więc mieści się dużo więcej potrzebnych rzeczy, i wbrew pozorom jej kuchnia jest bardziej ergonomiczna od mojej, zaprojektowanej przez specjalistę od projektowania kuchni i dużo większej... Wniosek jest taki: kobieta wie lepiej czego w kuchni potrzebuje i tej wiedzy powinna się trzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pioneer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką lodówkę byście proponowali do mniejszej kuchni? Czy da się w ogóle to pogodzić, żeby lodówka miała jednak trochę tej pojemności, pomimo mniejszej kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uncja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam małą kuchnię. Właściwie całe mieszkanie mam małe. Ale dziś już wiem, że dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu przestrzeni w takiej klitce naprawdę da się dużo zmieścić. Kuchnia była bardzo mała i ledwo mieściła dwie osoby. Połączyliśmy ją z salonem. Jest znacznie lepiej. Zrobiliśmy wysokie szafki do samego sufitu, bardzo dużo mieszczą. Na górnych półkach leżą rzadko używane rzeczy i nie ma problemu. Narożna szafka z kołowrotkiem mieści wszystkie gary (polecam Tefala z odłączaną rączką). Lodówka side by side zajęłaby mi pół kuchni więc zamiast wymarzonego dwudrzwiowego modelu kupiliśmy tradycyjną, ale za to z kostkarką w drzwiach (http://www.niezawodnelodowki.pl/kombi/). Zmywarkę (45 cm) też upchnęliśmy, niestety kosztem zlewu. Teraz mamy jednokomorowy i jest problem z myciem większych rzeczy. To chyba jedyny minus, ale innego wyjścia nie było.
_________________
Nie bo nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również posiadam w bloku niewielką kuchnię - niestety ale taka jest bardzo ciężka do urządzenia tak aby była funkcjonalna i wygodna.
Za namową znajomych postawiłem na meble robione na wymiar. Zamawiałem je w tym warszawskim studio mebli kuchennych. Przed wyborem odpowiedniej firmy naczytałem się sporo o opiniach o danych miejscach i to miało najwięcej pozytywnych.
Z kuchni jestem zadowolony. Jest wygodna, funkcjonalna i wygląda na większą niż jest w rzeczywistości.
W małym pomieszczeniu warto jest zainwestować w jasne meble. Powiększają optycznie przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 3:43 pm    Temat postu: Niewielka kuchnia Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w przypadku małych przestrzeni, mamy wtedy pewność, że każdy centymetr naszej kuchni został właściwie zagospodarowany. Po za tym w ostateczności można przenieść jadalnie do większego pokoju, w ten sposób również zyskamy pewną, wolną powierzchnię.

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/na-oku-czyli-po-co-w-kuchni-reling-614.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mając małą kuchnię nie tylko meble na wymiar są rozwiązaniem. Producenci zapewniają różne opcje więc warto przejrzeć ofertę sklepów meblowych i zobaczyć czy coś nie będzie pasowało do naszej kuchni. Przykład:
http://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W małych pomieszczeniach trzeba uważać co sie do nich wstawia. Tak by wygladało wszystko stylowo a nie jak mała graciarnia. Może pomyśl by zrobić tam niewielką jadalnie.Widziałam , że tutaj http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/kategorie-mebli/meble-dokuchni/meble-do-jadalni/rid,6.html mają bardzo ładne meble do jadalni. Nawet do takiej małej spokojnie by sie nadawały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy