FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zakupy dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jakbyście szukali do pokoju dziecka solidne, ładne meble, to w sumie też wiem gdzie warto byłoby się rozglądnąć. Moja koleżanka jakiś czas temu kupowała wyposażenie do pokoju dziecka u firmy httpw://www.pinio.com.pl/kolekcje/nowosc-lozko-domek-jak-marzenie/ i jest bardzo zadowolona. Meble faktycznie są porządne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 5:38 am    Temat postu: meble do pokoju dziecięcego Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka naprawdę ładnych, solidnych mebli w rozsądnej cenie to koniecznie niech odwiedzi stronę meblujdom.pl Kupowaliśmy ostatnio meble do pokoju dziecięcego dla córki. Wiadomo jak to dziewczynki, najchętniej wszystko na różowo by zrobiły, ale udało się namówić córkę na biały zestaw Julia. Chyba przekonały ją uchwyty w kształcie serc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie zakupów dla dziecka, to powiem wam, że ja ostatnio dla swojego maluszka zamówiłam kilka nowych książek. Udało mi się to dzięki księgarni https://www.taniaksiazka.pl/bioterapia-wczoraj-i-dzis-medycyna-energetyczna-w-teorii-i-praktyce-jerzy-straczynski-p-1563280.html polecam wam tam zerknąć, ponieważ mają naprawdę bardzo atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 4:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście na etapie szukania do pokoju waszego dziecka huśtawki czy foteliku podwieszanego. Ja trafiłem na sklep https://kingswingstore.pl który w swoim asortymencie posiada głównie takie akcesoria do dziecięcego pokoju. Musicie koniecznie zobaczyć co mają dla was do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pieluchy, tego zawsze dużo schodzi i się przyda, np. od dzisiaj w Carrefour jest rabat 20% na pampersy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo rzeczy które zamawiałem dla dziecka krzesełko kubi mini ale nie tylko. Najgorzej jest z zabawkami, bo szybko się nudzą więc często trzeba te zamawki zmieniac. W jakich sklepach robicie takie zakupy? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego konkretnie szukacie dla dziecka. Bo jeśli dobrej jakości miseczek, talerzyków, śliniaczków, otulaczy dla maluszków, gryzaków itp. to zajrzycie do sklepu https://mymini.pl/. Znajdziecie tam bardzo ładne, starannie wykonane silikonowe rzeczy dla najmłodszych i nieco starczych dzieci. Wszystkie oferowane produkty są bezpieczne, łatwe w utrzymaniu czystości, kolorowe i po prostu przyjemne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Handmade dla dzieci - polecam sprawdzić ten sklep. Sporo bardzo fajnych i dobrych jakościowo produktów. Kupowaliśmy tam m.in. kokonik. Sprawdził się zdecydowanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy przy tym temacie warto byłoby wspomnieć tutaj o firmie https://skiddou.com/sunt-krzeselko-do-karmienia/ , która oferuje wysokiej jakości artykuły dla dziecka. Możecie kupić tam chociażby funkcjonalne, praktyczne krzesełko do karmienia. Na pewno taki mebel to wam bardzo będzie potrzebny, aby maluszek mógł swobodnie spożywać posiłki. Abyście mogły spokojnie go nakarmić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1013

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja w temacie mleka modyfikowanego - dziewczyny, jeśli któraś z Was karmi swojego maluszka Bebilonem, to taka mała podpowiedź: warto je kupować w DOZie, bo sprawdziłam, oni mają najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kidskids
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od razu polecam kupić kosze na zużyte pieluchy, takie specjalne, które absorbują zapach w pierwszych miesiącach życia dziecka to Wam uratuje życie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 291

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni wózek gra w wyprawce kluczową rolę. Ja o tym nie pomyślałam i teraz musiałam wymieniać wózek na zgrabniejszy i lżejszy. Całe szczęśce Cavoe Ideo jest bardzo fajnie przemyślany i w rozsądnej cenie. Ta spacerówka jest moim zdaniem fenomenalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira99
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 54

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o malutkie dzieciaczki to ja kupuje zakupy typu posciel czy ochraniacz na materac czy wgl sam materac kupowalam na www.materacyk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas szykuje się remont pokoju dziecięcego, ale zanim cokolwiek kupimy - chcemy wiedzieć, jak to pomieszczenie urządzić. Póki co, to sporo inspiracji znalazłam na stronie https://pokojmlodziezowy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonis.rickie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję porady, a mianowicie chciałabym troszkę odświeżyć pokoje moich dzieci i z tego powodu rozmyślam nad różnymi opcjami. Myślę nad zmianą mebli, ale ostatnio koleżanka podesłała mi taką stronę z dekoracjami do pokoju dziecięcego, a dokładnie fototapetami: https://dzieciatko.pl/ . Co myślicie o tego typu aranżacjach wnętrza pokoju dziecięcego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy