FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do pokoju

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 6:08 pm    Temat postu: Meble do pokoju Odpowiedz z cytatem

ja widziałam przepiekne meble tutaj http://www.mebel-perfekt.pl/kategoria/tapicerowane/ . Niedługo bedziemy remontować mieszkanie dlatego rozglądałam sie za nowymi meblami. fajnie , ze udało mi się naprawde dobre meble znaleźć w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marianjot
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie meble niczego sobie, choć pewnie troszkę kosztują, tak myślę choć cen nie widziałem. Jak ktoś chciałby jednak przez internet kupić meble tapicerowane, np. narożniki pokojowe to proszę tutaj https://solpol-meble.com.pl/narozniki.html moim zdaniem jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z meblami tapicerowanymi w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też remont. Zaczęliśmy w połowie lutego i do dzisiaj trwa... Co chwilę coś. a miałam nadzieję, ze przed swiętami skończymy. Powoli jednak wybieram meble do mieszkania. Dzisiaj odkryłam stoły do jadalni i szafki rtv na http://sklep-hubertusmeble.pl Chyba zdecydujemy się na coś z tego sklepu. Wybór jest spory a meble naprawdę ciekawe i nowoczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie jak w PRL stały wszędzie takie same meblościanki? Smile Dobrze, że teraz nie ma problemu z zakupem mebli. Teraz można kupić meble do każdego pomieszanie - od takich http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci łóżek piętrowych do pokoju dziecięcego, po kompaktowe rozwiązania do przedpokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno zarówno odpowiednie łóżko, jak i meble do pokoju dziecięcego są bardzo ważne. Moim zdaniem jednak różnie istotną kwestią jest wybór właściwego oświetlenia. Ciekawym rozwiązaniem mogą tutaj bez wątpienia okazać się żyrandole dla dzieci z oferty szykownydom.com. Znajdziemy tam wiele fajnych i solidnie wykonanych modeli, które to bez wątpienia doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku najmłodszych dzieci, jak i nastolatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam solidnych, drewnianych mebli do sypialni i salonu a konkretnie szukam komód. Biorę pod uwagę tylko drewniane przede wszystkim ze względu na to, ze są one moim zdaniem o wiele wytrzymalsze od mebli z płyt a także z tego, że można je łatwo przerabiać i zmieniać ich wygląd dopasowując do aktualnego stylu mieszkania/domu. Zastanawiam się nad komodą z oferty http://lozka.net.pl/pol_m_Meble-sypialniane_Szafki-nocne_Szafki-nocne-z-drewna-swierkowego-209.html . Jak Wam się podoba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super rozwiązania oraz inspiracje można znaleźć tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/
W ofercie meble do każdego pomieszczenia
Mega wybór a meble bardzo ładnie się prezentują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie macie zbyt dużych wymagań, to wydaje mi się, że w sklepach internetowych warto szukać mebli do pokoju. Po pierwsze takie firmy mają dużo większy wybór, po prostu ceny są zdecydowanie bardziej przystępne, niż stacjonarnie.
_________________
wkręty do drewna sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bani3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze inspiruję się takimi tematami. Dzięki za propozycje!
_________________
Jeśli w tamtych warunkach można było być człowiekiem, to i ty też możesz być człowiekiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koscielniaka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble kupiłem pod wymiar. Zamówiłem u stolarza pod wymiar. Mam małe mieszkanko i wszystko jest takie małe, te pomieszczenia, te ściany. Trzeba było pomyśleć jak to zrobić najlepiej wiec wybrałem stolarza.
_________________
http://www.namioty.katowice.pl/stoly-handlowe-2/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek-brt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 5
Skąd: Iława

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie meble do pokoju dziecięcego polecacie? Ja się właśnie zastanawiam, czy na przykład takie łóżka dziecięce
będą dobrym wyborem... jakie macie zdanie w tym temacie?
_________________
najpewniejszą i najpotężniejszą odwagą jest ta, która wynika z właściwej oceny napotkanego niebezpieczeństwa, ale też, że człowiek całkowicie pozbawiony lęku jest towarzyszem znacznie niebezpieczniejszym od tchórza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladne te lozeczka Very Happy my na szczescie zakup juz mamy za soba, ostatnio w salonie agata udalo nam sie dostac w tej promocji -30% wiec mega sie oplacalo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze za meblami chodzę przez kilka dni, bo jest tego cała masa i nie jestem w stanie zdecydować się na nic konkretnego. Przeważnie wybór pada na agatę, albo meble z Ikei, ponieważ często mają w sobie to coś, czego nie ma żaden inny producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umeblowanie domu jest dużym wyzwaniem dlatego warto jest dokładnie przemyśleć sobie wystrój jaki chcemy w nim mieć. W zależności od rodzaju funkcji jaką ma pełnić pokój zależy też umeblowanie .Bo wiadomo że w salonie będą inne meble niż w sypialni. A jak ma wyglądać pokój gościnny ? Jeżeli nie wiecie to dowiecie się z http://www.ladnie-mieszkaj.pl/pokoj-goscinny-o-czym-nalezy-pamietac-przy-jego-urzadzaniu/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy