FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Męska kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 1:40 pm    Temat postu: Męska kuchnia Odpowiedz z cytatem

Regułą chyba jest już, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji i wyposażenia kuchni. Urządzone ze smakiem, przytulne, pełne dekoracyjnych gadżetów. Jak w takim razie wyglądałaby typowa kuchnia faceta? Faceci coraz częściej gotują i dobrze gotują. Jakie macie wskazówki co do aranżacji i wyposażenia kuchni z męskiego punktu widzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni najczęściej gustują w kuchniach minimalistycznych. Nie ma tu miejsca na zbędne, dekoracje, półki czy szafeczki. Każdy element zabudowy jest elegancki i nieprzypadkowy. Ma swe logiczne i funkcjonalne wytłumaczenie. Podobnie sprzęt AGD musi być prosty w swej formie, koniecznie w zabudowie. Elegancka i duża lodówka, czy profesjonalny ekspres do kawy to niepodważalne elementy kuchni faceta. Urządzenia muszą być niezawodne i reprezentacyjne. Jedynymi elementami dekoracyjnymi są źródła światła. Oświetlenie do kuchni led jest energooszczędne, dlatego bez obaw może świecić przez długi czas, tworząc fajną atmosferę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męska kuchnia posiada chyba więcej dziwacznych, super nowoczesnych gadżetów. Kobieta chce mieć zmywarkę, którą łatwo będzie obsłużyć i która ładnie wygląda, facet musi mieć w niej milion dodatkowych bajerów i tysiące przycisków, elektroniczne wyświetlacze i wygląd rodem z kosmosu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męska rzecz w kuchni to czarna lodówka z kostkarką nafaszerowana nowymi technologiami. Dwudrzwiowa pomieści wszystko i piwko też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 5:37 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że naprawdę są faceci, którzy sami sobie urządzają kuchnię?
Eee nie sądzę, nawet jak świetnie gotują, to i tak o aranżację i kuchni, meble, stoły, krzesła (np. z http://www.brw.com.pl/stoly_krzesla/ - jak mi sie podobają), to kupują im kobiety:)

Nie pozwoliłabym facetowi wybierać kuchni, wiedząc, ze to ja ją będę sprzątaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zmywarki facet na pewno sobie nie poradzi już wystarczy, że dobrze gotuje a kwestia zmywania to nie jego sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuchnia wygląda zwyczajnie. jest biała i ma wszystkie potrzebne sprzęty. Ja tam tylko gotuję więc nie ma dla mnie znaczenia jej wygląd. za to ważny jest dla mnie salon, który będę niedługo remontował. chcę na jednej ze ścian położyć fototapetę ze sportowym motywem. Znalazłem fajną na http://www.fototapety24.net/content/6-fototapety?id_kat=80 nie wiem tylko jakie kolory ścian do niej dobrać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się zgodzić z tym, że faceci lubią kuchenne zabawki, taka już chyba nasza natura, poza tym ułatwiają i przyspieszają one przygotowywanie posiłków - jest to dla nas niezwykle przydatne Wink
_________________
Serwis ogłoszeniowy - czyli wszystko czego potrzebujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to Moj znajomy wychodzi z założenia że w każdej męskiej kuchni powinien być ekspres do kawy. W sumie fajne podejście,ale przez takie przekonanie musiał kupić sobie ostatnio ekspres. Wprowadzał sie do własnego mieszkania i szukał właśnie coś podobnego do tego http://www.electro.pl/Ekspres_KRUPS_Dolce_Gusto_Mini_Me_KP_1208-sE034628.html . Przynajmniej nie zawraca sobie głowe takimi bzdetami jak parzenie kawy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chyba mam męską kuchnię Laughing Zero dodatków i durnostojek plus ekspres jako najważniejszy sprzęt...

Nie ma co generalizować, mój znajomy ma kuchnię, której pozazdrościłaby mu moja babcia- kwiatuszki, porcelana, obrusy koronkowe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 548
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie żadnych takich na kapsułki jak już nie masz co zrobić to lepiej odłóż sobie tą kase i pozbieraj np na taki ekspres http://www.mixmedia.pl/ekspresy-do-zabudowy ja mam co prawda zwykły z samsunga, ale kawka wychodzi świetna. Tak naprawdę to te ekspresy na kapsułki są dla totalnych laików. Równie dobrze możesz sobie zalewajkę zrobić
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam męską kuchnię, w romantycznym wydaniu:) chyba płeć nie ma tu znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób to za pomocą kolorów w kuchni bardziej wyrazistych i ostrych. Wtedy kuchnia nabierze charakteru. Jeżeli szukasz akcesoriów do kuchni a nie chcesz przepłacać to ten sklep www.TanieAGD.pl ma przystępne ceny więc może znajdziesz tam wszystko co chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geniuszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kwestia indywidualnych upodobań, a nie płci... są przecież panowie, którzy lubią ukwiecone mieszkania i sami układają bukiety - znam takich, zgadza się, że męskie kuchnie mają więcej gadżetów, ale panie też są fankami nowoczesnych sprzętów w kuchni, nie wydaje mi się, że można ten temat jakoś uogólnić i twierdzić, że męska kuchnia to kuchnia nowoczesna i minimalistyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krupa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męska kuchnia według mnie musi być minimalistyczna i według mnie ona powinna być po prostu taka tylko dla potrzeb faceta chyba tak kawalera. Nie ma co jej jakoś uozdabiać bo nie ma to żadnego sensu i jakoś nie ma potrzeby jej jakoś przemalowaywać na pedalskie kolory typu różowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy