FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Miejsce na wymarzony wypoczynek - Gmina Mielno

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystyna.k345
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 17

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 11:03 am    Temat postu: Miejsce na wymarzony wypoczynek - Gmina Mielno Odpowiedz z cytatem

Gmina Mielno to popularny nadmorski region turystyczny, który co roku odwiedza wielu turystów z kraju i z zagranicy. Jego zaletą jest wyjątkowy klimat, wspaniałe plaże, bujna roślinność oraz wiele dodatkowych atrakcji w każdej z pięknych miejscowości.

Gmina Mielno to ponad 25 km linii brzegowej z szerokimi, piaszczystymi plażami i licznymi miejscowościami o różnej charakterystyce, dzięki czemu na udany wypoczynek w tym regionie mogą liczyć zarówno seniorzy, rodziny z dziećmi, jak i studenci. Największą popularnością cieszą się Mielno i Unieście, coraz częściej jednak turyści doceniają także uroki mniejszych osad, takich jak Mielenko, Łazy, Sarbinowo, Gąski, Chłopy.

http://www.dzialkanadmorzem.pl/warto-wiedziec/baza-wiedzy/mielno-i-okolice-co-warto-zobaczyc-75.html
_________________
Znaleźć takie miejsce, w którym człowiek czuje się jak w domu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Mielnie latem jest chyba zatrzęsienie turystów. Lubię polskie morze i chętnie się tam wybieram, ale zazwyczaj tylko na weekend. Na dłuższą metę jest tam po prostu zbyt tłoczno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donata
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 44

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszy wypoczynek to osobista działka, znajomo sąsiedzi i przyroda. Uwielbiam bujać się na hamaku i czytać książkę. Takie hamaki i wiele innych są na: http://www.meble.ogrodowe.net/hamaki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niewidzialny
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 23
Skąd: Długa Kościelna.

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna miejscowość, do tego działa tam jeden z lepszych hoteli spa w Polsce: Hotel Wellness i SPA Unitral (źródło)
_________________
Słowniczek anime - Pojęcia z Anime i Mangi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zatrzy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak już wybieracie się nad morze, to zajrzyjcie do najlepszego czterogwiazdkowego hotelu www.hotelmeridian.pl Świetna lokalizacja, bo na Półwyspie helskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzą wczasy all inclusive, gdzieś nad cieplutkim morzem. Już szukałam ciekawych dla siebie ofert i znalazłam kilka tutaj https://www.fostertravel.pl/all-inclusive/ . Czas pomyśleć o zasłużonym odpoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Mielnie są wygodne apartamenty Sun&Snow mam tu na myśli Apartamenty Rezydencja Rodzinna, które są zaledwie 50 metrów od plaży. Cicha okolica, w otoczeniu lasu sosnowego. Idealne miejsce do odpoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę Kołobrzeg. Pewnie z sentymentu, bo często odwiedzałem tę miejscowość jeszcze za dziecka. Teraz ze swoją rodziną bywam tam w każde wakacje. i polecam, jest pięknie Wink Do tego mogę polecić sprawdzony hotel: w https://hotelmonalisa.pl/ urlop musi być udany Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 571

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybierasz się na wakacje, to polecam przed nimi użyć Melanotan https://melanotan.biz/ zapewnia on szybką opaleniznę. Ja testowałam go na własnej skórze i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy