FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania w Lublinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel332
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 1:43 pm    Temat postu: Mieszkania w Lublinie Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrych mieszkań ? Ostatnio z ciekawosci sprawdzałem i trafiłem na oferte dewelopera Orion, orion.lublin ktore oferują sa w niesamowicie niskich cenach, można na nich nawet niezle zarobić !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lublin to nie moja bajka, mi się podobają mieszkania ale w Warszawie, osiedle Nowy Targówek jest bardzo ładne, ma dogodne położone bo jest tam cisza i spokój a łatwo można się dostać z tego miejsca do centrum SKMką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra szuka domu i rozgląda się w sieci. Najlepiej chyba od razu zacząć od Allegro, bo tam jest najwięcej ofert z całego kraju. Sami zobaczcie: https://allegro.pl/kategoria/domy-na-sprzedaz-112740?order=m. Bez problemu znajdzie się w dowolnym miejscu. A niektóre oferty są naprawdę ciekawe. I jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy