FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol998
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 11

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w Warszawie jest zaplanowane sporo nowych inwestycji właśnie na rynku mieszkaniowych. Ma powstać Rezydencja Konstancińska i kilka innych. Możecie znaleźć na stronie http://www.infoinwest.pl/tematy/t,nowe-inwestycje,108.html więcej informacji na ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
romo.rere
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 52

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 8:55 pm    Temat postu: wilanów Odpowiedz z cytatem

według mnie najlepszą opcją na mieszkanie w warszawie pozostaje wilanów. jest cicho i bezpiecznie, wspólnoty są na ogół dobrze zarządzane, więc w poszczególnych inwestycjach dzieje się dużo dobrego. można nawet zauważyć, że o ile w śródmieściu zarządcom czasami się nie układa ze wspólnotami, to tutaj wszystko działa na ogół jak w zegarku. najlepszym przykładem niech będzie firma status nm. można się tylko zastanawiać, czy taki stan nie wynika z innego nastawienia ludzi. wiadomo, wilanów, to głównie przyjezdni... ale nie mi oceniać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eanka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 59

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie są tak astronomiczne ceny mieszkań, że chyba lepiej zbudowac swój dom, gdyż koszty budowy są podobne.
Działka wcale nie musi byc wielka, gdyż w Warszawie to też duży wydatek.
Są nawet gotowe projekty na takie właśnie wąskie działki budowlane
http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-na-waska-dzialke/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stosunkowo szeroką ofertę mieszkaniową ma http://www.eurovilla.pl/ ale warto też zajrzeć na inne stronki pośredników, jednak musimy pamiętać, że należy zachować ostrożność kupując nieruchomość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sporo osób wrzuca tu swoje oferty :] Nie lepiej od razu pójść do brokera? Nie wiem czy chciałoby mi się bawić w analizę rynku i te wszystkie formalności związane ze sprzedażą. Mi wszystko załatwia moja agencja nieruchomości u której sprzedają mieszkanie moi rodzice - http://e-development.pl/. Znają rynek warszawski jak własną kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko stwierdzić. Broker to jednak spory wydatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalamar napisał:
Ciężko stwierdzić. Broker to jednak spory wydatek


Dokładnie. Pobiera bardzo wysoką prowizję i moim zdaniem jest to jedynie strata pieniędzy i czasu. Nie ma to większego sensu.

Sam odsyłam na stronę dewelopera, na której możecie przejrzeć sobie obecnie najciekawsze inwestycje w Warszawie:
http://www.vivainvest.pl/

Jest tam dosłownie wszystko i nie sądzę aby broker pokazał Wam więcej. Poza tym co to za nazwa? Broker? Kiedyś był sprzedawca nieruchomości a obecnie przyjmuje się pseudo angielskie słowa aby brzmiało to bardziej profesjonalnie.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
minionek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze wszystkich miejsc w Polsce to ja bym najbardziej unikał Warszawy. Tam niestety te mieszkania są najdroższe w takiej najwyższej cenie i myślę, że jednak uderzać trzeba w jakieś obrzeża i peryferie po prostu to jest lepsze i po prostu można wtedy wszystkie opłaty dokonać za mniej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 50

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i tak ale jednak perspektywy są tam największe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są perspektywy większe ale i tak wszystkie dni się będzie spędzać w pracy..Później jak ktoś przyjeżdża narobiony do domu to wtedy akurat już nie ma na nic sił i już wtedy nie chce się nawet wychodzić nigdzie z domu. Dlatego można mieszkać pod Wawką a na weekend do Wawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie na Teodorowicza powstają bardzo ciekawe mieszkania w ramach inwestycji Zora Wilanów.

Apartamentowiec o bardzo wysokim standardzie, eleganck. Na środku jest planowana budowa patio dla mieszkańców. Pełen zieleni i jednocześnie dający prywatność ponieważ w przeciwieństwie do innych apartamentowców tutaj okna nie wychodzą na okna sąsiada. Wszystko jest bardzo dobrze rozplanowane.Mieszkania są planowane do oddania do użytku w 2016 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ciekawe oferty widzieliśmy na http://www.mapanieruchomosci.pl/ .Warto tam zajrzeć ponieważ jest tam wiele ciekawych ofert. Poszukujemy z mężem jakiegoś fajnego mieszkanka w dobrej lokalizacji, a po zakupie planujemy je wynająć.Na razie mamy gdzie mieszkać więc to będzie taka nasza inwestycja w nieruchomośćSmile W przyszłości mieszkanie planujemy dać naszej córce, aby zapewnić jej lepszy start w życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratkla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mokotowie są tez fajne mieszkania do kupienia czy też do wynajęcia jakie tylko nie chcemy nawet mają program MDM ale to trzeba się pytać wszystko u developerów i też zależy jaki stan chcemy tych mieszkań bo to jest istotne i rzecz jasna że tanie mieszkania tam nie są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wress
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny astronomiczne w porównaniu do zarobków. Mityczne myślenie, że skoro ktoś pracuje w stolicy, zarabia ze dwie krajowe, jak nie więcej. Tymczasem większość moich znajomych ledwo dobija dwóch tysięcy, albo niewiele je przekracza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na przykład mam zupełnie inne obserwacje. Wielu moich znajomych w Warszawie zarabia bardzo dobrze. MOze nie sa to dwie średnie krajowe ale średnia na pewno, czasami jest to 1.5 średniej krajowej.

Wracając do tematu to również polecam szukać jakiegoś mieszkania na Wilanowie albo ewentualnie na Motkowie . Warszawa jest wyjątkowo kiepsko skomunikowana z dalszymi dzielnicami tak wiec dojazd z okolic podmiejskich może byc niestety ale bardzo męczący. Wilanów jest faktycznie ciekawą dzielnicą. Rozglądając się po inwestycjach to najlepsza jest ta na Teodorowicza Zora. Z ciekawości zadzwoniłem dzisiaj do dewelopera i zapytałem się o ceny ( szukam czegoś dla siebie ale jeszcze nie zdecydowałem) i powiem Wam,że aż takie wysokie jak na ten rejon nie są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy