FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mineralna czy źródlana?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojci
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 7:24 am    Temat postu: Mineralna czy źródlana? Odpowiedz z cytatem

Czy zauważyliście, jak określona woda wpływa na Wasze samopoczucie i zdrowie? Przyznam, że jakoś nie wierzę, że wyraźny, choć internet roi się od tego typu artykułów http://kuracjusz.info/nauka/sklad-wody-na-co-zwrocic-uwage-i-na-co-uwazac/. kiedy byłam w liceum słyszałam, że wód, których ogólna mineralizacja nie przekracza 1000 nie opłaca się pić Laughing Niedawno dotarło do mnie, jaka to głupota..., ponieważ, jak wiadomo, dla każdego dobre jest, co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie piję wodę z kranu. Przy czym regularnie badam magnez i itd. i wszystkie wyniki mam w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pgraham
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram stanowczo źródlaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amaru
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie cała rodzina pije wodę źródlaną Iwoniczankę, jest najlepsza, można ją podawać dzieciom i przygotowywać z niej posiłki. Woda w szklanych butelkach https://iwoniczanka.pl/woda-szklanych-butelkach-systemie-sprzedazy-bezposredniej-dlaczego-warto-ja-wybrac/ ma same plusy, między innymi takie że jej walory smakowe są nieporównywalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli o mnie chodzi to najbardziej mi odpowiada taka https://www.naleczowianka.pl/produkty/bio woda smakowa, najlepsza jest ta o smaku brzoskwiniowym, a co najważniejsze jest bez konserwantów, GMO i sztucznych barwników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy