FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mocny ból podczas okresu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 12:05 pm    Temat postu: mocny ból podczas okresu Odpowiedz z cytatem

jak wytrzymać ten ból i ogólne rozbicie? bierzecie jakieś tabletki czy czekacee aż samo prejdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiepsko znoszę okres, najgorszy pierwszy dzień, najchętniej to bym z łóżka nie wychodziła, ale szef i dzieci nie są takie wyrozumiałe Wink mocne działanie mają tabletki vemonis femi, możesz je kupić bez recepty w aptece,dla mnie najlepsze i szybko działają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może być objaw poważnej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z miesiączką bywają ogromne problemy, kiedyś myślałam że takie bolesne miesiączki to norma ale mój ginekolog skierował mnie na sonovaginografię do szpitala medicover i okazało się że mam endometriozę. Dobrze że mam teraz fachową pomoc na miejscu i opiekę dietetyka i fizjoterapeuty bo to też przy tej chorobie jest ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym gabinetem ginekologicznym, w którym możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do http://florjanski-ginekolog.pl/ Jest to świetny specjalista, który na pewno wam pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że tabletki antykoncepcyjne pomagają zwalczyć uciążliwy pms, większości kobiet udaje się zmniejszyć te dolegliwości na tyle że można normalnie funkcjonować, sama jestem tego przykładem bo odkąd stosuję tabletki vines nie mam tego problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jajcarz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 76

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam spróbować przyjmować magnez i zapisać się na serię akupunkturową http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ . U mnie zadziałala jakby kuracja cała, 12 tygodni. Od tamtej pory jest znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jeśli zmagacie się z nietrzymaniem moczu, to najrozsądniej byłoby wybrać się do specjalisty.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violet86
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyty u ginekologa już dawno przestały być tematem tabu. Większość z nas doskonale wie, że regularne badania profilaktyczne są standardem w dbałości o własne zdrowie. Czasem jednak mamy wątpliwości, jak odpowiednio przygotować się do takiej wizyty.
_________________
ginekolog nfz warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamm napisał:
Wiem że tabletki antykoncepcyjne pomagają zwalczyć uciążliwy pms, większości kobiet udaje się zmniejszyć te dolegliwości na tyle że można normalnie funkcjonować, sama jestem tego przykładem bo odkąd stosuję tabletki vines nie mam tego problemu


Też mi ginekolog przepisał te tabletki na pms i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie muszę się już niepotrzebnie stresować no i teraz okres dla mnie to jest zupełnie zwyczajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko ocenić co jest powodem bolesnych miesiączek. Możesz mieć np. endometriozę, polipy, torbiele etc. Moja siostra też miała taki sam problem i potem okazało się, że przyczyną była właśnie mała torbiel. Nie chcę Cię broń Boże straszyć ale zamiast się zastanawiać, po prostu idź do ginekologa. Pewnie zleci Ci usg ginekologiczne – ja mam raz do roku i robię zawsze w warszawskiej klinice Multi Med: https://multimed.pl/ . Jestem dzięki temu spokojniejsza, bo lekarz ogląda wszystko „od środka” dużo bardziej dokładniej. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
deshawn79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy dużym bólu zażywałam tabletki przeciwbólowe nurofen i ciepłe okłady na brzuch. Ale jeżeli ból jest nie do wytrzymania może lepiej udać się do ginekologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też to przerabiałam i ból był na tyle dokuczliwy, że w końcu zdecydowałam się na wizytę u ginekologa. Po wywiadzie i badaniach mój lekarz zaproponował tabletki antykoncepcyjne drovelis i ja się zgodziłam. Jaka to ulga jak można normalnie funkcjonować w "te" dni, też krwawienia teraz mam niewielkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy