FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Monitoring dla prywatnej posesji
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 8:31 pm    Temat postu: Monitoring dla prywatnej posesji Odpowiedz z cytatem

Chcesz na co dzień mieć na oku swoje mienie prywatne? Koniecznie zamontuj monitoring. Kamery do monitoringu znajdziesz na stronie Sklep z urządzeniami do monitoringu, możesz wybierać spośród kamer wewnętrznych oraz zewnętrznych. Produkty pochodzą od renomowanych i solidnych producentów, co gwarantuje sprawne działanie kamer przez długi czas. Oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mam w domu zainstalowany monitoring, ale chcę jeszcze dodatkowo zabezpieczyć się bez utratą dobytku. Pewien czas temu wpadłam na pomysł kupna sejfu do domu, w którym chciałabym przetrzymywać nie tylko pieniądze, ale również papiery wartościowe, najwartościowszą biżuterię, nośniki danych mojego męża, które zawierają bardzo ważne i poufne dane. Chciałabym, żeby sejf został zamontowany w ścianie, bo taki podręczny można przecież bez najmniejszego problemu zabrać ze sobą. Przez dłuższy czas myślałam, że uda mi się samodzielnie wybrać konkretny model sejfu. Sporo o nich czytałam, szukałam różnych tematów na forach związanych z wyborem sejfów, ale mimo tego nadal nie wiem, który sejf powinnam wybrać. Na kilku forach polecali sejfy z http://www.saffort.pl/ i to właśnie z tego sklepu chciałabym go kupić. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś z Was zerknąłby na ich ofertę (w szczególności na sejfy ścienne i domowe) i podpowiedziałby mi który z nich byłby dla mnie odpowiedni. Tak jak już wcześniej pisałam w sejfie chcę trzymać pieniądze, dokumenty, biżuterie i nośniki danych więc sejf nie musi być dużych rozmiarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest niezbędny, jeśli chce się odpowiednio chronić dom. Ważne żeby sprzęt nagrywał w dobrej jakości, bo tylko taka kamera spełnia prawidłowo swoją funkcje. Z swojej strony mogę polecić ten monitoring: https://zamontuj.to/Monitoring-HD-CVI . Cena jest bardzo atrakcyjna, a jakość bardzo dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrazynkaKowalska jeśli chodzi o sejf to ja np na http://www.salon.makra-met.com.pl/sejfy.html widziałam mają kilka opcji więc jest w czym wybierać. Cenowo też mają chyba trochę lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolek98
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 27

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 11:06 pm    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

Ja monitoring zleciłem firmie ochroniarskiej, która posiada odpowiednie sprzęty i zajmują się całym montażem. Wszystko poszło zgrabnie. Jak do tej pory jestem zadowolony. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring to fajna sprawa, zawsze zwieksza bezpieczeństwo w domu czy mieszkaniu. Ja postawiłam na inteligentny monitoring od https://smart4living.pl/28-kamery . Kamerami steruje zdalnie i mam na bieżaco podglad na to co dzieje sie w moim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolek98
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 27

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 6:03 am    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach nie da rady obejść się bez monitoringu. Ludzie nawet mają go w mieszkaniach w bloku, co wcale mnie nie dziwi. Ważne jest bezpieczeństwo. Moja siostra także sobie założyła monitoring. Skorzystała u nas z oferty Impulsu - http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/, firmy która na naszym rynku działa już ponad 35 lat. Zamontowali jej bez problemu, siostra do tej pory zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre systemy alarmowe w tej chwili to podstawa, tak w firmie jak i na prywatnej posesji. My na swoim osiedlu zainstalowaliśmy kamery z Konsalnetu, dobrze jest mieć pewność, że w razie czego jest ktoś kto przyjedzie z interwencją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 65

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 1:46 am    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

A mi się zdaje, że teraz takie czasy gdy ten monitoring jest niezbędny. W sumie nie ma co się dziwić, jak wszędzie słychać o napadach, rozbojach i morderstwach. W moim bloku jest ponad 100 mieszkań. Większość to starsi ludzie, którzy jeszcze na tyle się trzymają, że sami pójdą sobie po piwko. Akurat oni są nieszkodliwi. Ale są też takie osoby w średnim wieku, które nie pracują i nie mając co zrobić z wolnym czasem - zwyczajnie go "zapijają". Na dodatek alkohol wzmaga w nich frustracje i wtedy rodzą się w nich pomysły, jak np biba na klatce schodowej albo podpalenie śmietnika. Dlatego ja zgłosiłam się do firmy Impuls - firmy ochroniarskiej w Gorzowie, o założenie monitoringu. Czuję się o wiele bezpieczniejsza i nie boję się, że ktoś mi się włamie chociażby pod moją nieobecność - a jeśli już, to ten alarm obudzi nawet umarłego. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gengars
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie teraz zamówiłem z https://hartmann-tresore.pl sejf bo kamery już mam ale brakuje mi takiego bezpiecznego miejsca gdzie będę mógł trzymać swoje fundusze na ew wydatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na bezpieczeństwie moich najbliższych, ale również posesji na której mieszkam. Osobiście uważam, że porządny i sprawny monitoring jest najlepszym sposobem na ochronę przed nieproszonymi gośćmi. System monitoringu, który zakupiłem od http://pgsystem.pl sprawił, że mogę chodzić spać spokojnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring może się przydać, szczególnie jeżeli obawiamy się o swoją posesję i jej bezpieczeństwo. Poza tym, strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wivverio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić ofertę ochronadladomu.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz typowych zabezpieczeń domu warto pomyśleć np. gdzie przechowywać kosztownosci i biżuterię. Ja mam np. sejf scienny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w wielu domach jest profesjonalny monitoring HDCVI , kupisz całe zestawy do monitoringu w e-Alarmy, zerknij obie, często maja promocyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy