FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Motoryzacja - porównanie cen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 471

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że w dzisiejszych czasach nawet leasing nie jest jakoś mocno opłacalny. Jak potrzebujesz auta to wypożyczalnia samochodów Warszawa idzie z pomocą, a szczególnie, że w obecnych czasach Comfortcar nie wymaga wpłaty kaucji, czyli wypożyczasz kiedy tylko potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do porównywarek to też często korzysta się z tych OC/AC, można tak znaleźć bardzo korzystną ofertę, ja sama tak robiłam. Jak kupujecie nowe auto (szczególnie teraz), możecie trochę nastać się w wydziale komunikacji. Na stronie https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/jak-sprawdzic-czy-dowod-rejestracyjny-jest-juz-gotowy-do-odbioru/ piszą jak można sprawdzić czy wasz dowód rejestracyjny jest gotowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy jaki samochód chce się kupić. Jeśli są takie porównywarki to super, mogą być pomocne. Mój wybór co do zakupu samochodu był zdecydowany i konkretny, trochę też spełnieniem marzeń. Jeżdżę Panamerą kupioną na początku roku w Porsche Centrum Sopot. Świetnie się w nim czuję, jazda takim autem to czysta przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 24

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ciekawi Cię ten temat to obowiązkowo zobacz ten materiał. Z doświadczenia uważam, że znajdziesz tu najważniejsze zagwozdki. Gorąco zachęcam - http://autokomis2020.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W różnych sytuacjach też może przydać się kontakt do pomocy drogowej. Nigdy nie wiemy, co wydarzy się na drodze. Dlatego polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Krosno i Podkarpackie Gex-Hol: https://gex-hol.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno czy leasing samochodu to tylko początek opłat. Mówi się, że auto to nieskończona skarbonka, więc warto wiedzieć jakie są koszty utrzymania samochodu i jak je ograniczać - https://www.toyotabank.pl/poradnik-finansowy/jak-ograniczyc-wydatki-zwiazane-z-samochodem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu ofert na naszym rynku nie brakuje. Przy czym szukając propozycji atrakcyjnych cenowo lub nawet dział typu: darmowe rzeczy, zdecydowanie warto postawić na dział motoryzacja na pokato.pl. Są tam dostępne przeróżne pojazdy, jak i różnego typu usługi. Każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę wam cos polecić to firmę Skup aut Lublin skupują auta bez ściemy, bez kręcenia i marudzenia. Podchodzą do sprawy poważnie, rzeczowo i konkretnie. Polecam ich bo to dobra i doświadczona firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy na pewno stara się dbać o swój samochód, ale niekiedy nie da się zrobić nic więcej i trzeba auto złomować. Jak najbardziej tutaj https://auto-skup24h.pl/kontakt-skup-aut-kasacja-i-zlomowanie-pojazdow/ można się zgłosić i firma pomoże nam pozbyć się auta w dość łatwy sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 796

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

henri napisał:
Każdy na pewno stara się dbać o swój samochód, ale niekiedy nie da się zrobić nic więcej i trzeba auto złomować.


W pełni się z Tobą zgadzam. Akurat ja lubię stare auta i mój polonez uszkodził się tak podczas wypadku, że jedynym rozwiązaniem było złomowanie. Kilka firm zaoferowało śmieszne pieniądze za mój samochód i odmówiłem. Dopiero po kilku dniach skontaktowałem się z firmą https://skupsamochodowmyslowice.pl/auto-skup-katowice/ i odkupili ode mnie pojazd za rozsądne pieniądze. Jeżeli ktoś również chce zezłomować samochód to polecam Złomowanie pojazdów Katowice ze względu na dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja interesuje się motoryzacją, staram się bardzo dbać o swoje auto, którym jeżdżę na co dzień. Ostatnio postanowiłem wymienić pokrowce na fotele samochodowe i wpadła mi w oko oferta sklepu Specjal Auto https://www.specjal.auto.pl/kategoria-produktu/ochrona-foteli/ . Porządna jakość, dobra cena, sprawna realizacja zamówień. Można tu też kupić m.in gumowe dywaniki samochodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie się teraz zastanawiam nad skorzystaniem z usług nanoclinic.pl poniewaz potrzebny mi jest auto detailing, a biorąc pod uwagę Olsztyn to Nano Clinic chyba sa jedną z najbardziej porządnych firm. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem pojęcia o takich stronach, dzięki za podrzucenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radac
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarzycie może dobry warsztat w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście ze Śląska możecie podjechać do Auto-Boss i tam sprawdzić ceny. Z tego co się orientuje mają praktycznie co tydzień promocję na wybrane modele, a i wyprzedaże się przytrafiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy