FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mozaika do łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie lepszy będzie jasny fiolet. W ogóle mozaika jest bardzo fajna i też się przymierzam żeby zrobić prysznic cały mozaikowy. Podsunęłaś mi superpomysł z tym fioletem. Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ciupek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do łazienki bez mozaiki, można robić coś innego - bardziej efektownego i to na lata, na bardzo długie lata. Ja wolę kafelki i płytki do mojej łazienki zamiast właśnie tych okropnych mozajkowych cudów. U mojego brata to jest, nie podoba mi się to prawie wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belka77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozaika z płytek ceramicznych to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne do łazienki. Fajnie wyglądają mozaiki w kilku odcieniach tego samego koloru np. błękitów, gdzie można wyróżnić i jaśniejsze i ciemniejsze odcienie niebieskiego, granatowy, turkusowy kolor. Ma się wtedy wrażenie jakby ściana falowała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety moja łazienka jest zbyt malutka żeby kłaść w niej mozaikę, tak myślałam kiedyś ... teraz żałuję że się na nią nie zdecydowałam, ale mam za to fantastyczne płytki. Udało mi się je kupić w sklepie internetowym, co dla mnie jest wielkim plusem., Nie musiałam tracić masy czasu na wizyty w kolejnych sklepach. W jednym mijescu, bez wychodzenia z domu, znalazłam wielki wybór płytek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiko88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozaiki w łazience można stosować na ścianach, podłogach lub pokrywając nią fragmenty brodzików, basenów, blatów umywalkowych, zabudowy systemów podtynkowych, wypukłe powierzchnie obudowy wanny czy ramy luster. Jak dla mnie są one świetnym elementem dekoracyjnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majorski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozaiki to bardzo ciekawe rozwiązanie w łazienkach, co prawda jej układanie jest czasochłonne, ale warte końcowego efektu, mozaika sprawdza się w dużych i małych łazienkach, pozwala na zabudowę miejsc o nietypowych kształtach, co w przypadku np. płytek wiązałoby się z koniecznością ich przycięcia czy dopasowania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak dużo rodzajów mozaiki, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Układanie mozaiki wymaga natomiast dużo staranności - powierzchnia musi być gładka i równa, oczyszczona z pyłu. Ja mam mozaikę dookoła lustra i pod prysznicem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj maniek co Ty tam wiesz Very Happy teraz już mało kto daję mozajke..Teraz jak ktoś ma mozajke u siebie w domu to tylko stara się jej pozbawić i chcę ją zmienić na coś nowszego i lepszego. Nie wiem na jakim Ty to świecie żyjesz, zobacz co się dzieje dookoła i wyjdź z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stafik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienkę mam niestety niewielką i mozaika imitacja drewna ma być tylko jej delikatnym elementem. Planuję założyć ją nad umywalką ( która znajduje się w rogu) i na tej samej wysokości przeciągnąć jeszcze po ścianie obok i myślę że wystarczy bo łazienka jest naprawdę mała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekdeko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozaike mam u u siebie w łazience. Jest nawet okej do niczego mi to nie przeszkadza i ta mozaikami bardzo dobrze pasuję. Lubie to mocno i mi się to mocno podoba. Chociaż i tak powiem, że chciałem zawsze u siebie mieć kafelki tak jak kiedyś miałem w akademiku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mozaika z płytek ceramicznych to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne do łazienki. Fajnie wyglądają mozaiki w kilku odcieniach tego samego koloru np. błękitów, gdzie można wyróżnić i jaśniejsze i ciemniejsze odcienie niebieskiego, granatowy, turkusowy kolor. Ma się wtedy wrażenie jakby ściana falowała bardzo fajnie to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że nie ma co patrzeć na to jaka jest moda, trzeba po swojemu urządzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie spotkałam sie jeszcze z takim rozwiązaniem w łazience. Chociaż na pewno może to ciekawie wyglądać.Jeżeli masz w planach położenie samemu takiej mozaiki to ja Cię podziwiam. Posiadasz taka wiedzę? czy znalazłeś jakiś blog budowlany i stamtąd czerpiesz informacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izydor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo fajnie sprawdza się mozaika szkalna w łazience. Im więcej różnych koloró tym efektowniej wygląda. Co do czystości: o wszystko trzeba dbać,inaczej szybko się niszczy. To tyczy się równeiż mozaiki. Ja ze swojej łazienki jestem bardzo zadowolona i mam mozaikę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucjan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka masakra, kto w ogóle wpadł na taki debilny pomysł z wyborem kolorów ? Mozaika ?? Czy Ty remontujesz łazienkę w jakimś hotelu w Pasikurowicach ? Naprawdę polecam odświeżyć sobie projekty w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy