FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Narożniki na zamówienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 11:27 am    Temat postu: Narożniki na zamówienie Odpowiedz z cytatem

Witam, Szukam fachowców robiących narożniki na zamówienie. Widziałam ostatnio piękny narożnik i zamarzyłam o takim samym u siebie w domu. Korzystaliście może z usług tej firmy narożniki na zamówienie? Co radzicie ? Jakie macie zdanie w tym temacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 97

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przejrzyj ofertę Gala Collezione, mają mnóstwo pięknych i wygodnych narożników w nowoczesnym stylu. My mamy błękitną Nolę i bardzo polecamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
botsford.lula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo fajne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli szukamy narożników w niestandardowych wymiarach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ngoodwin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Baranów

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie urządzania mieszkania pod wynajem. Chciałabym, aby było modnie i funkcjonalnie. Natknęłam się na katalog z narożnikami do salonu https://eltap.pl/przeznaczenia/naroznik-do-salonu.html, gdzie można znależć coś co nas interesuje. Zmieniający się mieszkańcy mają różne gusta i potrzeby – ciężko trafić we wszystkie oczekiwania, dlatego warto wybrać uniwersalne meble, które wypełnią mieszkanie spokojnym, harmonijnym klimatem sprzyjającym wypoczynkowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joconnell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakiś sklep z takimi narożnikami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamarcus.romaguera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad welurowym narożnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama również jestem zainteresowana kupnem narożnika do swojego domu. Kanapa okazała się zbyt mała i nie tak wygodna jak oczekiwałam. A taki narożnik to o ile więcej miejsca, można też na nim spać. Ja szukałam głównie w internetowych sklepach. Według mnie w takich jest o wiele większy i ciekawszy wybór, a przy tym ceny dużo bardziej konkurencyjne. Jeśli chcesz to sprawdź jaki ja sobie upatrzyłam. Mimo, że później inne oglądałam to i tak ten jest według mnie najlepszy i najładniej się prezentuje. Jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o dobranie koloru materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 2:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tego typu meble to bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie narożniki na zamówienie . Możemy tutaj bowiem postawić na takie wymiary, które idealnie sprawdzą się w naszym mieszkaniu, a co więcej nie musimy obawiać się o ich atrakcyjny wygląd, czy też najwyższą jakość wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My naroznik zamawialismy od Leolux meble - elegancko i nowoczesnie wykonany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luz34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duża przestrzeń w pokoju dziennym pozwala na wybór jednego dużego mebla lub nawet zestawu wypoczynkowego. Do sofy trzyosobowej możemy wybrać jeszcze wygodny fotel tapicerowany lub sofę dwuosobową, a do narożnej sofy dwa fotele. Rogówka to mebel, który jest bardzo praktyczny i wciąż najczęściej wybierany jeśli chodzi o meble wypoczynkowe do pokoju dziennego. Dużo miejsca do siedzenia i komfort na naprawdę wysokim poziomie. Takie meble na pewno znajdziecie na https://slf24.pl/sofy/narozniki.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3717

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie narożnika polecam skorzystać z podpowiedzi jakie znajdziecie w rankingu narożników do salonu przygotowanym przez Libro Meble. Posiada on również narożniki do salonu, które cechuje możliwość wyboru pięknych kolorów z bardzo bogatej palety barw. Wygodne narożniki do salonu z funkcją spania jakie oferują posiadają nie tylko nowoczesne wzornictwo ale też nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. O ich doświadczeniu świadczy wieloletni staż na rynkach nie tylko Polskich ale także zagranicznych. Szczerze polecam, dzięki szybkiej realizacji zamówień w ekspresowym tempie przekonasz się że dokonałeś świetnego zakupu.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy