FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór bramy garażowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy bramę rolowaną Wiśniowski i jesteśmy z niej w 100 % zadowoleni. Jest solidnie wykonana, automatyka działa sprawnie. Tu ją kupiliśmy w niezłej cenie https://www.xn--gaecki-4db.pl/bramy-garazowe/bramy Powiem wam, że otwierane bramy pilotem to fantastyczna wygoda, mam porównanie z poprzednią moją bramą, teraz wreszcie jest to niekłopotliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
swoosh
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć, zależy co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Ja mam bramę z automatyką firmy BFT Tiziano. U mnie sprawdza się w porządku, dlatego polecam.
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo wam https://www.novoferm.pl/ jeśli chcecie czuć się bezpiecznie w swoim domu. Oferują oni bardzo mocne i spełniające najwyższe standardy bramy wjazdowe i garażowe. Ja równeiż w pakiecie zakupiłam videodomofon. Sprwdza się super, jest dobry obraz. Wejdz na strone i zapytaj o ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: