FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
artykuły dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jędza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orge napisał:
Jakich pieluszek używacie u Waszych dzieciaczków? U nas ciągle był jakiś problem, jak nie podrażnienia, to przeciekanie. Od kilkunastu dni używamy Huggies i póki co, jestem bardzo zadowolona. Pieluszki są chłonne, nie przeciekają i nie pojawiło się podrażnienie u mojego synka. Póki co jestem ogromnie zadowolona.


U nas się już sprawdzają przy drugim synu, zdecydowanie jedne z fajniejszych i lepszych jakie mamy. No i faktycznie nie uczulają.
A gdzie kupujesz ? U siebie nie zawsze mogę je kupić.

Z fajniejszych rzeczy dla malucha, polecam jeszcze oczywiście chusty do noszenia dzieci <3 moja wielka miłość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko ma tyle rzeczy, że szok. Obydwoje z żoną zwariowaliśmy na jego punkcie Smile Jest naszym oczkiem w głowie. Z dużą uwagą dobieramy wszystkie produkty dla niego. Kupiliśmy my nawet kocyk bambusowy, ponieważ czytaliśmy sporo pozytywnych opinii na ten temat. Staramy się, aby wszystko co ma kontakt z dzieckiem zarówno ze skórą czy jedzenie było z najwyższej półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie artykuł, ale mebel mogę polecić haha ostatnio kupiłam łóżko chowane w szafie. Dzieciaki mają super frajde ze składania go
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ciekawszych ofert jakie ostatnio mijałam a mogą kogoś zainteresować są zabawki dla dzieci głównie lalki na stronie https://www.bee.pl/622-zabawki-lalki-i-akcesoria-lalki-barbie. Co jakiś czas są tam naprawdę świetne oferty więc warto zaglądać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tanner46
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że znalazłam ten dziecięcy wątek ponieważ chciałabym zapytać w jaki sposób radzicie sobie z pokrzywką... w sieci znalazłam artykuł w temacie https://www.mamazone.pl/artykuly/starsze-dziecko/zdrowie/pokrzywka-u-dziecka/. Pokrzywka to jedna z chorób ze spektrum chorób alergicznych objawiająca się powstawaniem charakterystycznych wykwitów skórnych – bąbli pokrzywkowych (wyglądających jak po poparzeniu pokrzywą – stąd nazwa) i świądu pod wpływem zadziałania alergenu lub czynnika fizycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jednym z ważniejszych jest odpowiedni wózek. Ja zdecydowałam się na EasyGo Optimo Air. Jest bardzo uniwersalny, więc powinien sprostać wymaganiom każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z żywieniem maluchów? Warto wiedzieć, że bardzo fajne są produkty HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Są one całkowicie ekologiczne, posiadają certyfikat BIO. Można je włączyć do diety dziecka od czwartego miesiąca życia. Znajdziesz je w Rossmannie i Lidlu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mukaki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy wiecie może gdzie kupie dywan lew?
Moje dziecko ma ostatnio fioła nan punkcie tego zwierzaka, odkąd widział lwa po raz pierwszy w zoo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli chodzi o wybór stylowych i wygodnych łóżek dla swoich dzieciaków, to tutaj jak najbardziej warto sprawdzić sobie ofertę firmy Anpol Meble https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe Jeśli dziecko ma wygodne łóżko to jest pewne że się wyśpi, dobrze wypocznie no i przy mniejszych powierzchniach jednak liczy się również funkcjonalność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zabawki oraz rozwój dzieci, to możesz kupić jakieś książki edukacyjne lub coś do poczytania dzieciom. Łatwo znaleźć takie pozycje w księgarniach https://rewolucja.co.uk/dla-dzieci-i-mlodziezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy dziecku przyda się także chusta dla niemowląt. Bardzo wygodne i poręczne rozwiązanie. Spory wybór takich chust jest w sklepie tulisie.pl. Mają dobre ceny, a do tego część pieniędzy z każdej transakcji oddają dla dzieci potrzebujących. Warto kupić właśnie u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 92
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na ten spektakl - myślę, że pozycja naprawdę warta uwagi https://www.facebook.com/events/140484494799628/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexi_90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie się sprawdził ochraniacz do łóżeczka w kształcie warkocza od firmy Supelkowelove. Dzięki niemu wszystkie potencjalnie niebezpieczne elementy łóżeczka są zakryte, a dzięki temu, że ochraniacz jest wykonany z mięciutkiego, delikatnego materiału, można mieć pewność, że nasze dziecko jest bezpieczne. Firma ma też w ofercie warkoczowe poduszki, którymi można ozdobić pokój, oczywiście są równie wygodne i miłe w dotyku co ochraniacze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mika92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2020
Posty: 7

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie coś sprawdzonego. Najlepiej zajrzeć do profesjonalnego sklepu dla niemowląt. W abc-bobasa.pl łatwo wybrać tam coś do pielęgnacji i wygodne ubranka niemowlęce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GALICJANSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio to czytam artykuły o dzieciach. Ogólnie uważam, że dla nas rodziców i naszych dzieci bardzo ważne jest to żeby trafiły do dobrego przedszkola. Czytałem o tym na https://alamama.pl/. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy