FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble kuchenne ikea czy stolarz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybonko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dwóch zdań stolarz. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości meblach które będą długo Ci służyły to nie wybieraj sieciówek. Ja ci mogę polecić Eterno Kuchnie na Wymiar z Katowic. Robią meble kuchenne, łazienkowe, szafy... I robią to naprawdę dobrze. Zresztą wystarczy wejść sobie w ich realizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to więcej opcji nie ma? Zdaje mi się, że na rynku jest całe mnóstwo firm oferujących meble kuchenne i gotowe i na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
every_day_lights
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam nic przeciwko meblom z Ikea. Wizualnie mi się podobają, jakościowo są całkiem ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zabudowy kuchennej na wymiar to ja jestem jej fanem, uważam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie, wszystko jest wtedy idealnie dopasowane do przestrzeni a kuchnia jest funkcjonalna. Szczególnie przy małych pomieszczeniach ma to duży sens, można wtedy wszystko w takiej kuchni dobrze zorganizować. Mogę wam doradzić firmę, która nam wykonała meble kuchenne na wymiar - JM Mebel System z Krakowa https://www.jmmebelsystem.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar/ Firma solidnie podchodzi do zleceń, działa terminowo, ma rozsądne ceny a ich meble są dobrej jakości, porządnie wykonane, długo wam będą służyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem na etapie az ktos zechce sprzedac dom Wink ale jakis fajny bo nic pokico na rynku ciekawego nie ma



______________________
https://www.nectum.pl/rynek-nieruchomosci-w-polsce/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meble z ikea nigdy w życiu kuchnie się robia prawie na całe życie dlatego ja postawiłam na świetna firmę https://www.meblejanas.eu/ a projektantka i zarazem właścicielka Anastazja Janas zrobiła świetną robotę w życiu bym lepszej nie wymysliła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wymiana całych mebli to oczywiście stolarz, to bez dwóch zdań. Ale można też odmienić swoją kuchnię zamawiając fronty mdf na wymiar na http://prodekor.com.pl/oferta/fronty-meblowe/ one sprawią, że pokochamy naszą kuchnie na nową Smile Ja tak zrobiłam, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoeBeen
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 33

PostWysłany: Nie Mar 13, 2022 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz kuchnie od stolarza! Będzie wykonana z drewna wysokiej jakości. Zrobi ci idealnie na wymiar, tak jak będziesz chciała. Ja korzystałem z usług firmy Kulenty https://www.kulenty.pl/ ii polecam. Za darmo przygotują Ci projekt. Działają na terenie Warszawy i Lublina. Moja żona marzyła o kuchni z wyspą i w końcu taką dostała Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
micaela52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie remontu kuchni i zastanawiam się gdzie warto kupić wyposażenie do szafek? Zależy mi na funkcjonalnym produkcie w dobrej cenie. Jeśli znacie jakieś dobre firmy to proszę o polecenie.
_________________
wyposażenie szafek kuchennych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agness
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można same fronty meblowe wymienić, nam tak kuchnie stolarz odnowił. Świetny wybór frontów dostaniecie tutaj w Frontline frontlinepoland.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam wspaniałą kuchnię na wymiar wykonała firma Valentin z Międzyrzecza, to prawdziwi fachowcy jeśli chodzi o wykonawstwo mebli, zdecydowanie można polegać na ich doświadczeniu i wiedzy. Nam wykonali piękne, solidne meble, z bardzo dobrych materiałów, także będą nam długo służyć https://www.valentin.com.pl/oferta/kuchnie Sprawdźcie ich sobie, gwarantuję, że także będziecie z ich usług w 100 % zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja w sumie wybrałam stolarza, ale jestem pewnie mało obiektywna bo jest nim mój tata Very Happy Także jedyne co musieliśmy kupić to płyty meblowe i blaty robocze a o resztę zadbał już tato Smile Ale faktycznie wykonanie takich mebli a tych z sieciówki jest nieporównywalne moim zdaniem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas bez dwóch zdań padło na meble z Ikei, bo było raz że szybciej, a dwa po prostu kolekcja wygląda naprawde dobrze. Poza tym Panowie mogli nam zrobić montaż od razu bez czekania. Wrzucam namiar na sprawdzoną firmę od składania mebli z Ikei https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellerofont
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 55

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie solidne meble kuchenne na zamówienie to najlepsza opcja, tu nie ma nawet porównania z sieciówką. Tylko meble na wymiar gwarantują, że będzie idealnie tak jak wam się marzy, na wszystko macie wtedy wpływ - rodzaj i jakość materiału, styl no i przede wszystkim wymiary, także możecie doskonale dopasować zabudowę do wnętrza. U nas świetnie się z wykonaniem kuchni na wymiar spisała firma Trend Line z Twardogóry https://www.sztukameblowania.pl/meble-kuchenne Zdecydowaliśmy się na kuchnię klasyczną, zależało nam na tradycyjnym, ciepłym klimacie i tak właśnie mamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Mar 02, 2023 2:06 pm    Temat postu: Best Facts For Deciding On Car Selling Odpowiedz z cytatem

In response to the person inquiring about selling a porsche privately, free places to sell car, need to sell junk car, sell broken car for cash, stratstone sell your car, car online valuation, I highly suggest this more help about car buying forum or sell car quote, junk my used car, trade your car in online, cash for my car, places buy junk cars near me, sell your car to sam, on top of this the full details about car selling forum and don't forget get best price for my car, autos for sale in my area, best price paid for scrap cars, get money for scrap car, sell your vehicle for cash, scrap my vehicle for cash, on top of this read what he said on car selling info which is as good as sell buy car online, mini cooper used for sale, toyota yaris sales, junk yards that will buy my car, trade old car for cash, hyundai tucson private sale, . Also, have a look at this i loved this about car selling blog on top of private used cars for sale by owner, honda civic 2013 for sale, chrysler 300c for sale, car scrap buyers near me, sell old car near me, cash for running junk cars, alongside all this inquiry about car buying advice on top of sell my car to the junkyard near me, smart cars for sale, cashyourcaruae, used golfs for sale, 1980 range rover for sale, sell your junk car today, on top of here for car buying info which is also worth a look as well as 2007 dodge neon for sale, cheap first cars for sale, second hand car buy and sell, best way to sell a used car privately, the best car selling websites, advertise car for sale for free, also. I also suggest this article source on car buying details on top of December 1, 2021 - November 30, 2022, car guru cars for sale, toyota smashed cars for sale, sell my car value, get the most cash for my car, ford raptor second hand for sale, alongside all this published here about car buying details and don't forget places to sell your car online, sell my car for cash not running, vehicle selling sites, sell my bmw, sell car motorway, ford f150 for sale used, alongside all visit website on car buying link and don't forget sell my car price, ex police vehicles for sale, places to sell your car for cash, cinch cars sale, buy sell and trade cars, cheap old cars for sale near me, which is also great. Finally, have a look at this this contact form about car selling forum with family car sales, ford ecosport 2015 for sale, sell my junk car for cash near me, 2020 subaru wrx sti for sale, car sale price, best site to list car for sale, for good measure. Check more @ Great Info For Picking Green Energy 4_0d097
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy