FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swoosh
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: cf

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór farby nigdy nie jest łatwy, wiem coś o tym, ale pamiętajcie też, jeśli ma to być farba do mieszkania, aby popatrzeć też, czy to co wybieracie to bezpieczne farby do ścian. To bardzo ważne.
_________________
cds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hakk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 12:12 pm    Temat postu: Remont Odpowiedz z cytatem

U mnie za ściany i podłogi odpowiada firma https://www.budowlaneuslugipoznan.com.pl/oferta/prace-wykonczeniowe Wszystko zrobione mam na tip-top. Podłogi równe, dobrze położone panele i płytki. Podobnie ściany - farba równo nałożona, żadnych "mazów" ani prześwitów. I ekipa zostawiła po sobie porządek, co bardzo się ceni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali narzędzi oraz akcesoriów do wykonania prac remontowych to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez nasz sklep https://www.kammar24.pl/ w którym znajdziecie wszystko co potrzebne, oczywiście stawiając na najlepszych producentów, konkurencyjne ceny i wsparcie naszej obsługi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont czeka mnie w przyszłym roku. Bardzo chciałabym wyremontować całe mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to zupełnie normalne.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 4:23 am    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

osobiście uważam, że remont najlepiej oddać profesjonalistom, sam zaufałem DD projekt i myślę, że to była super decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont mieszkania to nie lada wyzwanie, ale myślę, że trzeba dokładnie się zastanowić co jest dla nas priorytetem. Jeśli nie chcecie słyszeć sąsiadów z góry to polecam zadbać o dobre wyciszenie sufitu, które z pewnością da niesamowite efekty i stłumi dźwięk z góry. polecam zajrzeć na stronę https://www.bitmat.pl/wygluszenie-sufitu . Materiały są dostępne w bardzo dobrych cenach i przede wszystkim jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malawski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście z firm które kompleksowo robią remonty? Jakie macie wrażenia, lepiej wziąć wszystko w pakiecie czy szukać osobno fachowców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś próbował może tynk strukturalny ? jak z trwałością i ogólnie jakie jest zadowolenie z efektu na waszych ścianach? Pytam, bo mój narzeczony uparł się aby zainwestować w tynk strukturalny i szukam opinii w Internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 98

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 8:04 am    Temat postu: Listwy przypodłogowe Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności należy zadbać o podłogę. Najlepiej jest wybrać dobrej jakości panele i koniecznie dobrać odpowiednie listwy przypodłogowe https://kronosfera.pl/p/wykonczenie-wnetrz-dekoracja-scian-listwy-wykonczeniowe,142 . Następnie pomalować ściany, wstawić funkcjonalne meble i zadbać o właściwe oświetlenie, które często okazuje się być elementem kluczowym. Inne dodatki to już wyjdą w praktyce i stopniowo można je dokupywać, mając główne rzeczy już zrobione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qcrist
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrze jest do remontu wynająć fachowców, mamy wtedy pewność, że wszelkie prace zostaną wykonane dokładnie, tak aby efekty finalny spełniał nasze oczekiwania pod każdym względem.
_________________
wyszukiwarka zleceń budowlanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wszed
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularne są dzisiaj także włączniki i przełączniki w różnych kolorach. Na takie dodatki warto postawić, jak chcemy stworzyć wyjątkowe wnętrze https://www.ospel.pl/ Bez problemu uda się je kupić i dobrać do swojego wnętrza. W sklepach są takie produkty dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 98

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i właśnie jesteśmy na etapie wyboru ogrzewania. Większość sąsiadów ma gazowe lecz my chcielibyśmy coś bardziej nowoczesnego bez szpetnych grzejników na ścianach. Znaleźliśmy rozwiązanie, które spełnia nasze kryteria, a mianowicie panele na podczerwień od naszego polskiego producenta Eco Partner. Już jesteśmy umówieni na spotkanie, w kwestii omówienia szczegółów oraz samej instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remont mieszkania mnie zmotywował do wymiany oświetlenia w salonie, lampy wymieniłam na model eva activejet. Super są, zawsze mi się marzyły czarne lampy i idealnie to pasuje do mojego mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy po remoncie ozonowaliście kiedyś mieszkanie lub dom? My robiliśmy to pierwszy raz i powiem Wam, że całkiem fajnie to działa. Znika ten cały zatęchły zapach z pomieszczeń, który przeważnie się trochę utrzymuje. Do tego wprowadzając się na nowo mamy pewność, że pomieszczenie jest czyste i zdrowe dla nas, zdezynfekowane po ekipie remontowej Smile Nam całą usługę robiła Warszawska firma Profesjonalne Ozonowanie. Polecam tych fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 19 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy