FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thor600
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnie często są mniejszymi pomieszczeniami, które trudno sensownie urządzić, zachowując przy tym funkcjonalność i dbając o estetykę pomieszczenia. Dlatego uważam, że jeśli planuje się remont kuchni to najlepiej zamówić meble kuchenne na wymiar. Mogę polecić wszystkim dobrą firmę zajmującą się montażem takich mebli http://www.starbor.pl/ Robi to szybko, fachowo i profesjonalnie, a wykonane przez nią meble są bardzo dobrej jakości. Polecam zajrzeć na ich stronę, można zobaczyć fajnie urządzone kuchnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mebelki do swojej kuchni zamawiałam w brw i osobiście jestem bardzo zadowolona Wink Mebelki wysokiej jakości, prezentują się bardzo ładnie - praktycznie tak samo jak na zdjęciach i co najważniejsze nie zapłaciłam za nie dużej ilości pieniędzy.
Możecie sobie zobaczyć tutaj: http://kuchnie.brw.com.pl/oferta/nika/ Ofertę nikę - dobre ceny i nowoczesny wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej jest przejrzeć pomysły dla kuchni homebook.pl, to daje pełen obraz tego, ile trzeba przeznaczyć na wyposażenie pomieszczenia od widelca po szafkę Wink Mamy tam zbiór chyba wszelkich możliwych akcesoriów, a do każdego jest dopisana cena i przekierowanie do sklepu, z którego przedmiot pochodzi. Z drugiej strony - czy ja wiem, czy warto to wszystko liczyć? Jeszcze się człowiek przerazi i zrezygnuje z remontu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuchnia powinna być "do ręki", zlewozmywak przy oknie, ledy pod szafkami,
niekoniecznie sztampowa wyspa, nie powinnismy biegać od zlewu do blatu itd. to banały ale jednak dobre rozplanowanie ułatwia funkcjonowanie w kuchni, widziałam wiele fajnych stylizacji kuchennych jednak funkcjonalność pozostawiała wiele do życzenia, a kolor? ponoć najlepszy w kuchni jest pomarańczowy ponieważ wzmaga apetyt, ale to już rzecz trzeciorzędna i kwestia gustu, który jak wiemy nie podlega dyskusji Wink
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarańczowy wzmaga apetyt? To może nie każdy powinien mieć w kuchni ten kolor... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pupil
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trendy zmieniają się z roku na rok dlatego moim zdaniem trzeba postawić przede wszystkim na funkcjonalność i wygodę. Nowoczesny sprzęt agd i dobre do pracy oświetlenie kuchni najlepiej taśmy led. Energooszczędne i estetycznie schowane pod szafkami doskonale oświetlą blaty i dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompozycja napisał:
Pomarańczowy wzmaga apetyt? To może nie każdy powinien mieć w kuchni ten kolor... Razz



tak zwróć uwagę, że w knajpach, restauracjach itp. zawsze w jakis sposób przemycony jest kolor pomarańczowy lub jakis jego odcien, czy to na ścianach, obrazach, serwetkach lub innych detalach... to fakt nie każdy powinieć mieć na ścianach odcienie pomarańczu Wink
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 5:41 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi ostatnio podsunęli mi niegłupi pomysł na wyposażenie kuchni do nowego mieszkania:
zamówić sobie meble na wymiar i w jednej firmie kupić od razu AGD do zabudowy takich mebli - to jest świetna opcja, bo dobrzy producenci mebli mają wynegocjowane z producentami agd dużo lepsze ceny niz nawet są w sklepach internetowych. Np. w Tychach http://www.torusmeble.pl/ Arrow może bezpośrednio kupować sprzęt od firmy MIELE. Więc jak sie u nich robi kuchnie na zamówienie to w pakiecie z AGD wychodzi taniej, i na miejscu.

Super sprawa wg mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno można odbiec od tradycji robiąc podłogi inne niż terakota. Już w łazienkach możemy mieć drewniane to w kuchni tym bardziej i będzie przytulniej. Ciekawe są również szuflady do podgrzewania. Ogólnie sprzęt do zabudowy sprawia, że kuchnia jest bardziej uporządkowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sidor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje najpierw zakupić sprzęt agd a potem meble pod zamówienie tak by firma mogła meble dostosować do sprzętu. Sprzęt najlepiej kupić przez internet ale pochodź sobie po marketach , pospisuj dane , modele które się podobają , patrz na klasą energetyczną oraz potrzebne dla Ciebie funkcję. W domu na spokojnie powybieraj sprzęty i potem szukaj w necie jak najtaniej. Meble zamów w jakiejś zaprzyjaźnionej firmie. Bo wiem że koszt takich mebli za np 10000 to w sumie jakieś 5-6 tyś.
_________________
Transport Ciężarowy Wrocław
Usługi Transportowe Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to mi mieszkanie urządzał projektant wnętrz Rzeszów i jestem zadowolona. Jakoś nigdy nie mogę się sama zdecydować na wybór odpowiednich mebli dlatego wolę skorzystać z pomocy fachowców Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dla mojej znajomej pod czas remontu, największym problemem, był wybór płytek na ściany, postawili na coś takiego http://nexterio.pl/14917,14916,14916,Plytki_Plytki-scienne.html , ale oczywiście zaduzy wybór dziewczyna miała i tydzień decydowała jaki wzór wybrać, tak aby pasował im pod stare meble i nową podłoge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 9:38 am    Temat postu: Fototapeta w kuchnii Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście zastanawiam się nad fototapetą zamiast płytek. Chciałabym spróbować czegoś innego, a czytałam np. tutaj: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/materialy-wykonczeniowe/z-fototapeta-w-tle-632.html, że są specjalne fototapety do tak wrażliwych pomieszczeń, jakim jest kuchnia. Może ktoś miał i podzieli się doświadczeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mikolaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast fototapety zastosuj panele szklane? Są idealne do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka, a dają niesamowity efekt i są naprawdę łatwe w utrzymaniu. Smile
_________________
Serwis ogłoszeniowy - czyli wszystko czego potrzebujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pro40
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi również przydadzą się powyższe wskazówki, za co dziękujęWink
mam również dodatkowe zapytanie:
potrzebuję architekta wnętrz, lub firmy, która zaprojektowałaby mi i urządziła moją nową dość dużą kuchnię.
Mam już swoje pomysły, ale chciałabym zlecić to fachowcom.
Na razie polecono mi takiego architekta wnętrz Opole
http://www.em3projekt.pl/architekt-opole-oferta/
Czy ktoś ich kojarzy?
Polecacie kogoś innego?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 3 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy