FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Terapia małżeńska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam terapia nie wyszła i czytam teraz na botaak.pl porady na temat nieszczęśliwej miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
homiczekk
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kiego grzyba taka terapia..lepiej po prostu swoją babę porządnie klapnąć po upie i wtedy samo się jakoś rozwiąże : ) chwile się pozłości ale później jej przechodzi i znowu będzie Ci podawać właśnie do stołu jakieś jedzenie czy to obiad czy to inny przysmak : )

____________________
To niemożliwe, koniecznie kliknij http://zakupkiki.bloog.pl/ no i co!


Ostatnio zmieniony przez homiczekk dnia Wto Kwi 28, 2015 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale się zdarzają takie terapie i niestety mój brat chodził na nią ze swoją żoną ale to głównie przez to, że on wyszedł właśnie z odwyku i jakoś sobie nie umieli z tym poradzić to po prostu się na to zapisali i co by nie powiedzieć trochę już jest taki jakiś postęp i już lepiej jest między nimi : - )

Tanio wygrało, drogo przegrało odszkodowania z oc sprawcy pora na inspekcję!


Ostatnio zmieniony przez singge dnia Wto Maj 05, 2015 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sedujta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z terapii małżeńskiej lub rodzinnej, w ktorej uczestniczyła osoba z BPD ? Jakie są Wasze opinie na temat takiego rozwiązania? Wiem,że takie terapie są praktykowane, wiadomo,że skuteczność i przebieg są kwestią wysoce indywidualną, jednak jeśli macie jakieś doświadczenie podzielcie się

Nie mylisz się- uwierz spa w karpaczu to jest to czego szukasz!


Ostatnio zmieniony przez sedujta dnia Wto Maj 05, 2015 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gabriela101
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy z mężem razem od prawie 14 lat, od 10 lat jesteśmy małżeństwem. Niestety od kilku miesięcy coraz mniej ze sobą rozmawiamy, coraz rzadziej zdarza nam się spędzać czas tylko ze sobą. Było lepiej nawet gdy dzieci były malutkie... Nie wiem z czego to wynika, ale boję się o nas i chciałabym wiedzieć co mogę zrobić, żeby znowu wskrzesać tę iskierkę w naszym związku?

To jest właśnie to czego szukasz. kolorowe tapety oczywiście to nie fałsz czy plotki - to fakty. Sprawdź nas!


Ostatnio zmieniony przez gabriela101 dnia Pon Maj 25, 2015 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fannAudi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co tutaj poradzić bo akurat już długi masz staż - nawet bardzo długi. Po prostu no nie wiem zadaj sobie takie pytanie gdzie musisz się dowiedzieć od jakiegoś czasu się to wszystko wypala? Może w końcu pojedźcie gdzieś razem na jakąś wycieczkę : )

Zapraszam do czytania mojego bloga http://pieknyogord.yolasite.com/, będziecie zachwyceni.


Ostatnio zmieniony przez fannAudi dnia Pon Maj 25, 2015 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dumnyzrodu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda spotkanie podczas terapii małżeństw / par?

Spotkanie odbywa się w gabinecie, które zapewnia anonimowość i intymność klientom. Ma ono charakter rozmowy pomiędzy terapeutą a małżeństwem, w trakcie której terapeuta poprzez pytania stara się dotrzeć do źródeł i przyczyn pojawiających się problemów.

Sprawdź czym się pasjonuję na moim blogu http://jazdanadrodze.blog.pl/. Cały czas nad nim pracuję.


Ostatnio zmieniony przez dumnyzrodu dnia Wto Maj 26, 2015 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beti91
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skuteczność zależy od terapeuty ale też od zaangażowania pacjenta
_________________
http://psychoterapiananovo.pl/
psycholog wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hryzantema
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie terapia nie pomogła, bo każde z osobna uważało, że ma racje i trzymało się swojego. Nie dopuszczało myśli, że coś robi źle. Nie zdołaliśmy się dogadać, ale wiem, że wielu parom taka terapia mogła przetrwać najgorsze chwile. Zawsze warto próbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hryzantema
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapeuta nie jest cudotwórcą. Może być naprawdę dobrym specjalistą, ale jeśli małżeństwo się w to nie angażuje na 100%, to nie ma z tego efektów. Pójście na terapię łączy się z pracą nad sobą, co bywa bardzo trudne i nie do przejścia. Jest to ciężka walka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agaa2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brałam udziału w terapii małżeńskiej i nie wydaje mi się, żeby to było bezsensowne, wielu ludziom terapia małżeńska pomaga i to nawet bardzo. Przede wszystkim trzeba spotkać dobrego terapeutę, takiego, który wie jak prowadzić małżeństwo i jak im pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz iść w zupełnie inną stronę i zapytać wróżki co dalej robić. Ja tak robię w ciężkich sytuacjach, korzystam z usług Pani Anny Kempisty (jest naprawdę uznaną wróżką). Tutaj namiary - http://tarot.net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
osesek9
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po pierwszej terapii małżeńskiej. I jakie są moje odczucia? Mieszane. Być może wszystko jest jeszcze za świeże. Ale ja czuję zażenowanie jak usłyszałam od męża w obecności psychologa, żtyle szczerze powiedzianych słów. . I co jeszcze dziwniejsze aż tak bardzo mnie to nie zabolało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, byłam na terapii małżeńskiej. Pomogło, na krótki czas, ale pomogło. Niestety, mój mąż zwątpił w sens korzystania z pomocy terapeuty i w ten sposób skończyła sie terapia, a po chwilowej poprawie ... wszystko wróciło do normy, bo jednak terapia to jest praca nad sobą i nad związkiem Smile Ciągła praca Smile
____________________________
http://psycholog.i-wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas był taki problem, że w teście moxo zdiagnozowano adhd u mnie. Żona nie była sobie w stanie z tym poradzić. Teraz jednak jest znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy