FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent dla dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rubikons
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak zrobiłem, że zabrałem moją dziewczynę na obiad do restauracji(jestem ze średniej miejscowości) i było tyle ludzi, że bez rezerwacji nie można nigdzie było wejść : D wcześniej o tym nie pomyślałem i musieliśmy tylko pójść sobie na jakąś pizze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
styllowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak czasem już jest w te największe święta niestety : ) teraz już na przyszłość będziesz wiedział, że jak chcesz zabrać swoją kobietę gdzieś do lepszego lokalu to po prostu musisz się bardziej postarać i no wiesz odpowiednio przygotować co do miejsca

____________________
Na tej stronie tylko okazje cenowe sprzedaż apartamentów nad morzem drożyzna to wirus!


Ostatnio zmieniony przez styllowy dnia Sro Kwi 29, 2015 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś płyta z muzyką, film może książka albo np jakaś przytulanka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla swojej kobiety to najlepiej coś błyszczącego nie musi być to od razu coś drogiego. Zabrać ją do restauracji na dobre wino, jakieś dobre jedzenie:) Ewentualnie, jeżeli lubi nocne słodkie, seksi, piżamy to też jak najbardziej można kupić z korzyścią dla ciebie :D

Koniecznie zajrzyj http://margerita-fashion.blog.pl/2014/12/12/stonowane-kompozycje-zimowa-pora/ przekonasz się, oferta jest super!


Ostatnio zmieniony przez bobbob dnia Pon Maj 04, 2015 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makuMba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie często kobiety lubią takie właśnie małe rzeczy i prezenty ; ) dlatego ja wam mówię, że kobieta to się nawet ucieszy i będzie zadowolona jeśli wy w całym mieszkaniu po prostu posprzątacie. Wtedy będzie bardzo okej no bo wiecie ją odciążycie a one lubią jak zawsze jest powycierane z kurzu czy coś takiego

Czekam na oceny mojego nowego bloga http://beakaczmarek.tumblr.com/ - z góry dziękuję.


Ostatnio zmieniony przez makuMba dnia Pon Maj 25, 2015 3:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł i do tego jakiś mały prezent nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daduszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł kobietki nasze uwielbiają drobiazgi a najlepiej gdy się to świeci:) Ja moje dziewczynie własnie kupiłem kolczyki i do tego jej ulubioną plyte i zaprosiłem do restauracji:) Była bardzo zadowolona:)

Sprawdź naszego bloga http://elektronika.blogx.pl/ - zupełnie nowe spojrzenie.


Ostatnio zmieniony przez daduszek dnia Wto Maj 26, 2015 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mileczka16
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym dostała od męża coś takiego, pewnie potraktowałabym to jako piżama, bo tego typu koszulki nie do końca są w moim guście Wink Jeśli chcesz sprawić coś takiego swojej dziewczynie - myślę, że pomysł nie jest głupi, a to czy będzie ona nosić Twój prezent zależy przede wszystkim od jej gustu i stylu ;)

Jak szukacie informacji to zapraszam http://gsmladiator.tumblr.com/, to mój blog!


Ostatnio zmieniony przez mileczka16 dnia Pon Cze 01, 2015 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inflash
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posprzątanie i mały prezencik to już chyba za dużo jak na jeden raz dla dziewczyny - mogła by być zdecydowanie mocno zaszokowana bo po prostu jeśli chodzi o coś takiego jak wysprzątanie to no wiecie nie można akurat wymagać tego zawsze od faceta i jak już to zrobi to po prostu jest i tak dużo ; D co jest cudem

Zobacz coś nowego niż zwykły blog -http://shopperman.yolasite.com/. - Wejdź i skomentuj.


Ostatnio zmieniony przez inflash dnia Czw Maj 28, 2015 10:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czego to się nie robi dla ukochanej dziewczyny przecież : ) ja tak zrobiłem, że trzy rzeczy w jednym po prostu wysprzątałem w mieszkaniu, dodatkowo dałem jej prezent a na sam koniec po prostu zrobiłem sam obiad : ))

Zapraszam do czytania mojego bloga http://www.dkobior80.e-blogi.pl/, będziecie zachwyceni.


Ostatnio zmieniony przez szwagierro dnia Wto Maj 26, 2015 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakąś ładną chustkę? Na blogu Feef w artykule o stylu Grace Kelly widziałam śliczną apaszkę, która powinna się spodobać każdej kobiecie, więc może warto pójść w tą stronę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że żadna dziewczyna nie pogardziłaby profesjonalną suszarką do włosów pro-sprzet.pl. Sama polowałam ostatnio na taką z jonizacją i nieco większą mocą i właśnie w tym sklepie fryzjerskim znalazłam to, na czym mi zależało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie tyle suszarka jest dobrym pomysłem co prostownica albo lokówka do włosów - ja byłabym zachwycona takim prezentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto czego potrzebuje i co już ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie dawać swojej dziewczyny takie rzeczy jak ciuchy i chustki, szaliki itp ? Ja akurat nie bo moja dziewczyna ma zupełnie inny gust jak ja i jak coś jej dam w tym stylu to po prostu ona jest bardzo zła i zwykle jej ta rzecz się nie spodoba hehe Wolę jej po prostu dać no nie wiem kwiatki, bardzo dużo kwiatów z poczty kwiatowej

Zapraszam na blog - http://akrosny.blog.interia.pl/?id=3361421. Nie stracisz tam czasu.


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Wto Cze 02, 2015 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 4 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy