FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście się zastanawiali z czego budować dom, to postawcie na domy z drewna
Są tańsze, a tak samo solidne jak domu murowane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu na pewno potrzebna Ci bedzie stopnica schodowa . Sama nie byłam zorientowała wcześniej w temacie, dopóki nie musiałam się tym zająć podczas naszej budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w budownictwie liczy się wysoka jakość jaki i profesjonalne wykonanie. Dlatego przykładowo zamocowania instalacyjne będę kupować bezpośrednio u producenta http://mcgoodwork.pl . Raz, że mają szeroki wybór w swoich wytworach, a dwa na pewno doskonałej jakości. Czego chcieć więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawura
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ubezpieczacie wasze mieszkania czy domy ? Nie wiem czy słyszeliście kiedyś o takiej porównywarce jak www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html ? Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, dostępna obecnie strona tego typu, która umożliwia porównanie sobie różnych wariantów ubezpieczeń mieszkania, zdecydowanie polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pytał o gotowy projekt domu. Wszystko moim zdaniem jest kwestią nie tyle gustu ile konkretnie budżetu, jaki chcemy i planujemy przeznaczyć na ten cel. Gotowy projekt domu jest po prostu tańszy niż ten, który będzie wykonywany na indywidualne zamówienie. Co do wyboru konkretnego biura, to też warto zwrócić uwagę na jego fachowość. Ja bardzo polecam współpracę z https://www.domoweklimaty.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowe klimaty może być. Teraz jest w Polsce takie zatrzęsienie rozmaitych pracowni projektowych, że na prawdę jest w czym wybierać.
Ja od siebie zdecydowanie polecę Dominantę. Fajne solidne chłopaki.
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marwebuda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie masz jakiś znajomych, którzy budowali się? Takich firm najlepiej szukać po znajomości. Niższe ryzyko zawiedzenia się na ich usługach.
_________________
płytka kolczasta do budowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antresole kiedyś mi się bardzo podobały
drewbud24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś się zastanawialiśmy nad drewnem, ale finalnie stwierdziliśmy, ze koszt jest bardzo podobny, a w związku z tym chyba wolimy tradcyjne budownictwo do tego dochodzi druga opcja ilość projektów - https://www.mgprojekt.com.pl/supernowosci-2017 tutaj masz przykład nowości, jak widać domy z drewna należą do rzadkości bo też osób, które z drewna chcą budować nie ma zbyt wielu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marwebuda napisał:
A nie masz jakiś znajomych, którzy budowali się? Takich firm najlepiej szukać po znajomości. Niższe ryzyko zawiedzenia się na ich usługach.


Tak, najlepiej wynająć firmę z polecenia. Ja miałam przyjemność mieszkać w pensjonacie wybudowanym z bala i to od właścicieli dowiedziałam się kto im stawiał dom i jak się z nimi współpracowało. Była to lokalna firma Natur Eko Dom, która wykorzystuje lokalny materiał jakim jest bal z sosny mazurskiej. Ich realizacje zachwycają gdyż te domy są przeurocze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to bardzo duża inwestycja więc moim zdaniem należy pomyśleć dosłownie o wszystkim, bardzo ważne jak dla mnie jest oświetlenie zewnętrzne na przykład dzięki kinkietom zewnętrznym https://lunares.pl/kinkiety-zewnetrzne, co o tym myślicie ? Ja jestem zdanie, że taki oświetlony domek to zupełnie inaczej się prezentuje i dzięki odpowiedniemu światłu nadającemu mu ładny wygląd jest jeszcze lepszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 11:24 am    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie chciałam się Was podpytać odnośnie budowy domu, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże rozstrzygnąć dylemat. Mianowicie mamy się z moim mężem budować i nie możemy się porozumieć odnośnie kwestii...komina. Niby drobna rzecz, ale jednak bardzo ważna. Tomek chciałby, abyśmy postawili na klasyczny, murowany komin. Ja natomiast wychodzę z założenia,że lepszy byłby komin systemowy. Zrobiłam już nawet wstępny research w necie i wyszukałam ofertę na systemykominowe.pl. skorzystałam nawet z kalkulatora - http://www.systemykominowe.pl/kalkulator.html. Może Wy mi podpowiecie, co byłoby lepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybyście szukali sprawdzonej firmy budowlanej na Podkarpaciu to osobiście mogę polecić Fachmana. Mają oddziały w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie. Stawiają domy pod klucz, mają duże możliwości i solidnych fachowców. Ich atutem jest fakt, że wywiązują się z terminów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast budowy kupić postawiony już domek. Zobaczcie sobie Bliźniaki okolice Poznania , które znajdują się w ofercie Pasieki-Komorniki. Na ich osiedlu znaleźć można domy szeregowe oraz 26 domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, z czego połowa z nich dysponuje pomieszczeniem garażowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo takie domy z drewna podobają ale sama bym w takim nie zamieszkała, cenię sobie za bardzo wygodę, podziemny garaż, windy i wszelkie inne wygody a taki domek wymaga mnóstwa zachodu jednak. Upatrzyłam sobie już osiedle Atala w Warszawie i chyba się na nie zdecyduję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy