FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jedyna forma zarobku, bo nie wyobrażam sobie kogoś nad głowa kto mi rozkazuje. Jednak jak pojawiają się problemy spowodowane niekompetencją pracownika, to robi się nieciekawie. Mi w tym przypadku polecono http://erzecznik.com.pl gdzie wyciągnięto mnie z tego kryzysu. Zapoznali się ze źródłem problemu i odpowiednio poprowadzili działania marketingu internetowego, co finalnie pozwoliło wrócić firmie na prawidłowe tory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zbyszeek85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to coś, o czym marzę. Chciałbym pracować na siebie, a nie dla kogoś. Na razie jeszcze nie mam pomysłu, jaki biznes mógłbym otworzyć.
_________________
Transport morski i kolejowy z Chin poradnik dla przedsiębiorców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domis3223
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 19

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadze własny biznes i wykorzystuje kilka telefonów, jednak opłaty za nie wychodzą mi bardzo drogo. I tutaj pytanie, czy wykorzystując cztery telefony na potrzeby jednej firmy, można gdzieś kupić taki abonament dla firm, gdzie płacimy jedną kwotę bez znaczenia ilości telefonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia583
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 21

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest posiadanie kilku biznesów opierających się o różne sezony sprzedażowe - np. posiadanie plantacja choinek na sezon świąteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Gru 12, 2020 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jedyna forma zarabiania pieniędzy, bo nie wyobrażam sobie pracować u kogoś. Całość ogarniam samemu, bo mam niewielką firmę, poza reklamą, w której mam pomoc od agencji reklamowej http://firmawgoogle.pl . Działają dla mnie marketingiem internetowym, reprezentując moją markę w internecie jak i niwelując wszelkie skazy na wizerunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Wto Wrz 20, 2022 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was, otwieram własny biznes i zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi wirtualnego biura, czy ktoś z was może miał kiedyś okazje z tego korzystać i może mi coś doradzić? Na https://wirtualnebiurowarszawa.info/ widziałem dość ciekawe rzeczy na ten temat, ale z chęcią poczytam więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie we własnym biznesie znacząco pomogła agencja http://konkretmarketing.pl/ . Prowadzą dla mnie marketing internetowy, budując świadomość o istnieniu mojej firmy, co zwiększa ilość zapytań ofertowych. Resztę ogarniam już sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy prowadzi firmę produkcyjną, wykorzystuje hudrofory czyli specjalne układy do regulacji jej ciśnienia, to bardzo ważny układ, który spełnia ważną funkcję w wielu zakładach. Przy instalacji takich układów warto współpracować z firmami takimi jak Bartosz, dzięki ich doświadczeniu system będzie dużo bardziej niezawodny i wydajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś myśleliśmy o założeniu biznesu związanego z budowlanką. Jest to trudny i rzadki biznes moim zdaniem. Wiele sprzętu trzeba do tego zakupić. Trochę szukałam i myślę, że taka wiertnica byłaby czymś odpowiednim pod ten biznes http://staltechnika.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszym elementem w handlu jest wejście w rynek e-commerce. Moim skromnym zdaniem, zbudowanie takiego sklepu od podstaw umożliwi wam firma: https://prestashow.pl/ . Mają świetne ceny i zakres usług, przysłowiowo: od A do Z, bo musiałbym się sporo rozpisać Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SkeptAsx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsza jest reklama, a wzorem do naśladowania jest witryna https://sklep.fehchem.pl/ . Promują się oni w sieci oraz za pomocą banerów internetowych, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę super opcją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajnym pomysłem jest inwestycja we własne suplementy, która są dopracowane i dopieszczone przez najwyższej jakości specjalistów, którzy dopasowują się do potrzeb i oczekiwań klientów. Firma Tantus może pomóc wam w produkcji kapsułek czy tabletek, z bardzo dobrym składem, który będzie mógł być sprzedawany pod waszą marką. Na stronie https://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłam jakiś czas temu własny salon fryzjerski. W końcu jestem niezależna, to była dobra decyzja. Jeśli też się zastanawiacie nad takim biznesem, to ze sprzętu typu suszarki, maszynki, polecam babylissPRO. Bardzo dobrze mi się korzysta z ich sprzętu, jest dobrze wykonany, z dbałościa o szczegóły i funkcjonalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeRok24
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w biznesie poza reklamą, bardzo ważna jest estetyka pracy. Trzeba być dobrze zorganizowanym
----------------------------------------
Adwokat Myszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 44 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy