FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Blacha cynkowa na dach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast u nas w przypadku wyboru pokrycia dachowego to zdecydowanie wygrała dachówka ceramiczna od Braas, a dokładnie model Turmalin który bez dwóch zdań mogę polecić ze względu na jakość wykonania, przygotowanych zabezpieczeń, niską porowatość oraz równomierny i intensywny kolor na całej powierzchni dachówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Braas znajdziesz szeroki wybór pięknych modeli dachówek, blachodachowek panelowych oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów dachowych w tym również fachowych dekarzy na terenie całego kraju. Dlatego koniecznie zwróć uwagę na propozycje z House of Braas która trwa do końca listopada 2019 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć co myślicie o ofercie tego sklepu: https://topaz-metale.com.pl/product/blachy-mosiezne/ ? Muszę kupić tuleje z brązu. Zastanawiam się czy skorzystac z oferty tego sklepu. Znacie ten sklep, a może jakiś inny? Wiecie gdzie najlepiej kupować takie rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie dachówek jak i blachodachówek spokojnie mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od Bras bo mają dosłownie wszystko w tym zakresie również jeżeli chodzi o akcesoria dachowe, czy izolacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnego rodzaju blachy dostaniecie w dobrych cenach w http://www.ekro.com.pl/ Mają w ofercie blachy aluminiowe, miedziane czy cynkowo-tytanowe. Jakość bardzo dobra, także warto sobie ich sprawdzić a do tego oprócz blach mają orynnowanie i ozdoby dachowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje zakup czegoś takiego jak powłoka cynkowa w sprayu most zn99l problem polega na tym, że znalazłem kilka sklepów z różnymi ofertami i cenowo się to trochę różni. Wiecie gdzie kupić taką powłokę żeby mieć gwarancję, że jest dobrej jakości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zula33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 112

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadoma sprawa że materiał ocynkowany jest trwalszy, my u nas np na takiej maszynie https://www.bi-top.pl/maszyny-do-obrobki-metalu/prasa-krawedziowa-u-bend-3100x100t wykonujemy różne elementy z blachy, też klienci często wybierają ocynkowany materiał.
_________________
Zula Zulewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sob Lis 13, 2021 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii dbając o odpowiednie zabezpieczenie domu przed negatywnym działaniem wilgoci to zdecydowanie warto sprawdzić producenta Icopal u których znajdziecie różne typu rozwiązania zarówno dla dachów, jak i fundamentów, które wyróżniają się wieloletnią gwarancją jakości sięgającą ponad 45 lat. Co dla nas również było kluczowe i akurat na nich się nie zawiedliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irekk
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 51

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać najlepszy jakościowo produkt, podobnie ma się sytuacja w doborze pras krawędziowych do stali, tutaj https://www.bi-top.pl znajdziecie świetną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach można dzisiaj wykonać z różnych materiałów. Najlepiej wcześniej sprawdzić, jakie u nas sprawdzą się najbardziej. Wiem, że płyty warstwowe dachowe także stały się bardzo popularne. Właśnie na takie warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3393

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 11:39 am    Temat postu: dach Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ważne jest również Odgrzybianie dachu . Dzięki temu wasz dach będzie w o wiele lepszej kondycji, więc warto zdecydować się na taką opcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
botsford.kara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zastanawiałem się poważnie nad kwestią tego, jakie materiały wybrać do budowy dachu dla domu jednorodzinnego. Projekt dachu mam od specjalistów. Niestety do tej pory nie wybrałem, jakie pokrycie dachowe u mnie się sprawdzi, przez co nie wiem jakie zakupić. Słyszałem, że papa dachowa nie jest zbyt dobrym wyborem, ale nie do końca wiem dlaczego. Może ktoś z was mógłby mi to rozjaśnić? Na temat materiałów potrzebnych do budowy dachu poczytałem trochę tutaj - http://businesspl.com/index.php/informacje-prasowe/19734-budowa-dachu-dla-domu-jednorodzinnego-jak-zrobic-to-dobrze-i-jakie-materialy-wybrac. Może macie do polecenia jakieś inne artykuły w tym temacie? Konkretniej chodzi o dach dla domu jednorodzinnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keegan.reilly
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyjaśnienie całej kwestii!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://blaszaki.com.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w produkcji blaszanych garaży, domków ogrodowych, kojców dla psów i innych konstrukcji stalowych. Warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąc jak najlepsze możliwe rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hahn.travis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Prochowice

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już trafiłam na ten wątek to chciałabym się was zapytać czy znacie jakąś firmę, która zajmuje się cięciem blach? Zależy mi na profesjonalistach, ponieważ proces ten wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, takiego jak laserowa głowica ciągła lub impulsowa
_________________
cięcie blach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy