FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oświetlenie do salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się rozglądałem za odpowiednim oświetleniem do mojego domu. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://nowodvorski-lampy.pl/pol_n_LAMPY-WEWNETRZNE-445.html i wam też polecam tam zajrzeć. Firma ta ma bardzo szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś nowoczesnego to koniecznie zobaczcie jak prezentuje się Kinkiet K-4858 , który jest wykonany w stylu minimalistycznym, ale jednocześnie jest bardzo szykowny. Cena, w której można zakupić jest bardzo korzystna i myślę, że będziecie bardzo zadowoleni z zakupu. Wysyłka jest bardzo szybka i oczywiście odpowiednio zabezpieczona przed transportem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie oryginalnego oświetlenia, warto sprawdzić ofertę hurtowni https://canpolbis.pl/ . Szeroki asortyment i dużo interesujących produktów do wnętrz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. W końcu jeśli w odpowiedni sposób zadbacie o Wasze oświetlenie, to może mieć to bardzo duży wpływ na komfort przebywania w całym mieszkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zawsze kupuję takie rzeczy w sprawdzonych miejscach, polecić Wam mogę Arrow Hurtownia elektryczna e-domus, w której z całą pewnością znajdziecie to czego szukacie Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio kupiliśmy super lampę - klasyczny trójnóg, ale oryginalny, bo klosz lampy wykonany jest z drewna oplecionego dwoma czarnymi drucikami. Super to wygląda, niesztampowo no i lampa daje piękne, ciepłe światło. Sami sobie tu tę lampę zobaczcie, bo kupiłam ją online https://livingstory.pl/produkty/oswietlenie/lampy-podlogowe/double-wire-lampa-podlogowa-forestier.html Jestem mega zadowolona z tego zakupu, to jeden z najbardziej udanych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie meblowym https://bettso.pl/ znajdziecie duży wybór oświetlenia różnego rodzaju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy w salonie LED-y. Dzisiaj trafiłam na odbiorniki MiLight i chyba zamówię taki odbiornik. Będę mogła za jego pomocą sterować oświetleniem - to duża wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam spory dylemat jeśli chodzi o dobór oświetlenia, bo podobało mi się sporo różnych rozwiązań a jak wiadomo na wszystko nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie z partnerem zdecydowaliśmy się na https://www.lighting.philips.pl/consumer/nowoczesne-oswietlenie-dla-domu i uważamy, że to był najlepszy wybór z tych wszystkich dostępnych na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na plafony do salonu? Jeszcze kilka lat temu takie lampy nie były kojarzone raczej z salonem. Teraz są bardzo popularne. Na blogach wnętrzarskich sporo jest aranżacji z ich wykorzystaniem. Tutaj https://mlamp.pl/pl/menu/plafony-do-salonu-209 możecie zobaczyć jak teraz takie plafony wyglądają. Nadal prosta forma, ale elegancki i stylowy charakter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kategoria3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 70

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiliśmy na żyrandol. A to dlatego, że moda klasyczna / vintage wraca i właśnie w tym postanowilismy wrocic! Zyrandol dostarczyli nam https://www.lampyigniazdka.pl/15-zyrandole , w znakomitej jakosci, designie i po jeszcze lepszej cenie. Aktualnie jest to jeden z najciekawszych dodatkow do salonu, ktory robi wrazenie na wszystkich, naszych gosciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 5:48 pm    Temat postu: Good Tips For Picking Business Massages Odpowiedz z cytatem

To the lady talking about didsbury thai massage, massage abhyanga, vivastreet thai massage, thai body massage spa near me, the massage, private massage therapist, I highly suggest this continued about advice or thai massage liverpool street, cozy thai house, barramee thai massage and spa, thai massage spa, home service massage, massage oil full body thailand, alongside all this check this out for details on top of thai massage new lynn, foot reflexology, chiropractic massage, foreign business trip, our services travel agency, bangkok house restaurant, as well as this learn more for forum which is as good as tulip massage, thai garden quinta do lago, foot massager, aroma thai spa, thai jasmine house, knee massager, and don't forget i thought about this on info alongside all house thai, thai house frank lloyd wright, healing spa, nearby air travel agency, the thai spa, male thai massage therapist near me, on top of this read more for details alongside all massage pistol, essential massage, massage open near me, thai village restaurant, neuromuscular therapy, foot massage therapy, alongside all click this for forum which is about thai massage open, massotherapy, business trip with boss, rolfing massage, best leg massager, esalen massage, as well as this check this out about details not to mention deep massage, om travel agency, old town thai restaurant, daw thai massage, massage service near me, travel with company, on top of this continue reading this about tips on top of getaway travel company, incentive travel agency, thai massage battersea, a business trip, mangos ocean village, theragun black friday, as well as go here for advice as well as thailand massage price, massager, spa massage places near me, foreign business travel, thai foot, business travel itinerary, which is also great. Finally, have a look at this here on url with ivy massage, wanderlust travel company, hush massage, thai town booking, independent massage therapist, my thai old town, for good measure. Check more @ Top Info For Picking Swinging cfa71e0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy