FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mozaika do łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makos55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tez nie nie jestem zwolennikiem takich kolorowanek w łazience, ale przecież każdy robi u siebie to co chce i nie ma się po co pytać innych. Ja lubię fajne stonowane kolory. Mozaiki bym u siebie nie zrobił, no ale o gustach się przecież nie dyskutuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mozaiki ceramicznej-wszystko zależy na co się zdecydujesz-jedne są basenowe inne nie
Jestem przekonana ze te drewniane mozaiki sa odpowiednio przygotowane pod łazienki i ja mam u siebie właśnie takie drewniane, nic sie z nimi nie dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fida
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie mozaika łazienkowa ma kilka odcieni niebieskiego. Jest jako obudowa zlewu, z trzech stron, jest jako zwieńczenie kafelek na ścianie i na podłodze. Dzięki różnorodnym, ciemnym barwom podłoga nigdy nie wygląda na zabrudzoną (i tak jest czysta).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorro2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to może być nawet ładne. Taka mozaika ale z odcieni tego samego koloru. Innego rodzaju mozaiki to jakoś sobie nie potrafię wyobrazić w łazience. Dla mnie też w łazience to raczej dla mozaiki nie ma miejsca. Nie wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 755

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już zależy, co kot lub, ale raczej widuję się takie jednokolorowe płytki np. z jakimś wzorem, niż takie bardzo kolorowe. Najlepiej chyba dobierać płytki ceramiczne w jasnym kolorze, aby pasowały, do wanny, kabiny, pralki itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio oglądaliśmy mozaikę ale ceny mnie zwaliły z nóg. Nie dam tyle pieniedzy za mały kwadracik. Zdecydowaliśmy się na duże prostokątne płytki i efekt jest zadowalający. Teraz planujemy zakup kabiny prysznicowej Novellini. Myślałam o wannie ale szkoda mi miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ciemne kolory dają fajny efekt z białą wanną i zlewem. Niesamowity kontrast Smile
_________________
Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia - E.M. Remarque http://galanlogistics.pl/uslugi/przesylki-ekspresowe/


Ostatnio zmieniony przez dawko dnia Sro Lip 29, 2015 2:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Abbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozaika w łazience to jest piękna i bardzo praktyczna sprawa. Mam na podłodze, na ścianach i jeszcze taki dekoral z mozaiki dookoła umywalki, bo jest nieco zabudowana po bokach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria_Mas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o mozaikę w łazience można ją wykorzystać na kilka sposobów - wykorzystać ją na całych ścianach, podłogach lub tylko na wybranych fragmentach. Przykładowo - mozaika bardzo dobrze sprawdza się na powierzchniach wypukłych tj np. brodzik, obudowa wanny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być naprawdę ciekawe rozwiązanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majcia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem wielką fanką mozaiki, ale nie na tyle odważną żeby przyozdobić nią całą łazienkę, mam takie płytki http://ilazienki.pl/plytki-coll/tubadzin-coll,c_1287 , niebieską mozaiką przyozdobiłam obudowę wanny, pionowy pasek nad sedesem i umywalką. Wygląda to bardzo fajnie w połączeniu z białymi płytkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 267

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie do swojej łazienki potrzebowali takich elementów jak baterie umywalkowe, wannowe, czy prysznicowe to zapraszamy do naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-prysznicowe Posiadamy różnorodne baterie do łazienek w różnych stylach. Zarówno opcje stojące, naścienne, jak i podtynkowe. Pozdrawiamy serdecznie i nasza obsługa chętnie pomoże w podjęciu przemyślanej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy