FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak szukacie pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 89

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie w necie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardzo chciała zostać policjantka. To przecież fajna praca, a przynajmniej się taka wydaje. Wiem, że wcale nie jestem łatwo się dostać i trochę nad tym ubolewam. Zamierzam wybrać się na kurs, który przygotuje mnie do przejścia tych testów. Mam nadzieję że mi to pomoże jeżeli również szukać materiałów pomocniczych, aby przejść taki test to sprawdź sobie stronę http://pracawpolicji.pl/multiselect/ Mam nadzieję, że znajdziecie tam pomocne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dobrą pracę trzeba się trochę postarać, ale uda się nam taką znaleźć. Dorabiacie sobie także? Tutaj https://legalnybukmacher.net.pl/jak-grac-w-lotto-przez-internet-poradnik-krok-po-kroku/ można poczytać o zakładach bukmacherskich. Można teraz legalnie na nich zarabiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w znalezieniu całkiem niezłej pracy pomogła firma www.beetsma.pl i mogę wam powiedzieć że warto zgłosić się do nich. Samemu jest ciężko znaleźć pracę. Agencja pracy posiada sporo aktualnych ofert, więc zawsze coś znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslę, że sporo zależy też od charakteru pracy jakiej szukasz Smile ja np pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech i współpracuję z agencją pracy Dolce Vita. Oferują bardzo korzystne warunki finansowe, prace na podstawie umowy a nawet dodatkowe premie. Podczas wykonywania zlecenia jest cały czas bezproblemowy kontakt z koordynatorem więc poczucie bezpieczeństwa też zagwarantowane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto zajrzeć tez na serwisy miejskie typu https://dlabydgoszczy.pl/ , gdzie "wpadają" aktualne oferty pracy. Oczywiście na rynku lokalnym ale warto być z takimi portalami na bieżąco!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
operatora
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za sprawdzone porady! Na pewno mi się one przydadzą.
_________________
Dom wypełnia nie żona, a kobieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w pierwszej kolejności postanowiłem się dokształcić. Znalezienie pracownika bez wiedzy i umiejętności nie jest trudne dla pracodawcy, więc ci mają w czym wybierać. Znalezienie wykwalifikowanych osób zawsze jest trudniejsze. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam www.medica.edu.pl Jest to szkoła policealna, dzięki której zdobędziecie przydatną wiedzę i umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresuj się tematem ogłoszeń lokalnych w swojej okolicy https://wio.waw.pl/artykul/ogloszenia-lokalne-w/392904
latwiej znajdziesz prace obecnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby znaleźć dobrze płatną pracę należy przede wszystkim zadbać o odpowiednio napisane CV. Tutaj: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1341/zainteresowania-w-cv-co-wpisac szczegółowo opisano, jakie zainteresowania zwiększą naszą szansę na zatrudnienie w danej firmie. Jeśli Twoje CV będzie interesujące dla pracodawców, do których się zgłosisz, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chcecie znaleźć w miarę szybko dobrą pracę najlepiej jest skorzystać z usług jakiejś sprawdzonej agencji pośrednictwa. Z tego co wiem to agencja MG Solutions ma na prawdę ciekawe oferty pracy i sporo moich znajomych znalazło dzięki nim na prawdę dobre zatrudnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teresa Peraka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największe szanse na znalezienie pracy można uzyskać od znajomych czy rodziny w dziejszych czasach samemu ciężko jest znaleźć
Trener personalny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracy w kraju nie mogłem znaleźć za godziwe pieniądze i dlatego wyjechałem do Irlandii. A do tego że zarobiłem tam dużo dostałem jeszcze zwrot podatku, tutaj http://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-irlandii możecie zobaczyć na czym to polega, można dostać dość duże kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo ciężko było znaleźć pracę :/ Studiuję dziennie i nikt by mnie nie zatrudnił w takich godzinach, w jakich mi pasowało. Kiedyś trafiłam jednak na wpis z https://zarabiajprzez24.pl/platne-ankiety-online/ , z którego dowiedziałam się o możliwości zarabiania na płatnych ankietach! Od tej pory wypełniam ankiety, w domu i w dogodnych godzinach Smile Dla mnie to praca idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga1981
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze tu szukam i radzę wszystkim, żeby tu spojrzeli -
https://pl.jobsora.com/
Bardzo duży wybór różnych ofert pracy na różne doświadczenia. Radzę wszystkim i sobie z tego korzystać)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy