FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jest sens oszczędzać na kosmetykach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszczędzałabym na kosmetykach pod względem jakości. Tu chodzi jednak o pielęgnacje naszego ciała a na tym nie warto oszczędzać. Są jednak miejsca, gdzie takie produkty można kupić w korzystynych cenach. Ja najczęściej zaglądam do hurtowni Mimari https://mimari.com.pl/. Duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja zamówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
FrankieeFran
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 46

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to żeby kupować najdroższe kosmetyki przecież, ale trzeba patrzeć przede wszystkim na skład. Czasami nawet te tańsze są o wiele zdrowsze i lepsze dla nas niż te mega reklamowe. Dużo dobrego można powiedzieć o kosmetykach z rokitnikiem poczytajcie sobie na https://drogerialilaroz.pl/rokitnik-dzialanie-na-skore-oraz-wlosy jakie ma szerokie działanie dla włosów i skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ciągle problemy z kącikami ust. Sprawdzam sobie sposoby na zajady na KtoMaLek.pl, ale może macie jakieś swoje warte polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie warto oszczędzać na kosmetykach. Ja już jakiś czas temu przerzuciła się na produkty naturalne i widać sporą różnicę jeśli chodzi o stan skóry, długość działania itd. Moim ulubionym kremem takim do uzytku codziennego jest Idractive Moisture Daily Protection z Eldan Cosmetics. W składzie m.in pantenol, masło sheawit A i E i olej ryżowy. Skutecznie nawilża i chroni skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie o naturalnych kosmetykach ile takie potrafią zdziałać na kobiecy organizm. Przeczytaj sobie koniecznie http://dlapaznokci.pl/wszechstronne-wlasciwosci-oleju-kokosowego-rafinowanego/ , olej kokosowy to cudowny wynalazek natury, można go stosować prawie na wszystko, od mycia zębów po odżywki do włosów i maseczki na twarz. Wierzę, że i ty znajdziesz w nim zastosowanie dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonych i niedrogich kosmetyków to polecam zajrzeć na stronę https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/balsamy-do-ust/. Można tam znaleźć naturalne balsamy do ust, które idealnie sprawdzają się w przypadku suchej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na innych rzeczach tez tak oszczędzasz? Żona wpoiła mi przez lata: na jakościowych zakupach nie ma co żałować. Dlatego kupiłem jej ostatnio coś takiego https://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy, bo lepszy to pomysł niż jakieś, nie wiem, z targu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam żeby był sens kupowania kosmetyków po taniości. Przecież one mają być przede wszystkim skuteczne i dawać nam obiecany skutek. Dlatego też ja zaczęłam się rozglądać za kosmetykami dostępnymi w aptece. Moim ostatnim odkryciem takim naprawdę fajnym był i nadal zresztą jest krem cetaphil da ultra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba po prostu wiedzieć jakie najlepiej wybierać Smile Pomogą wam w tym takie blogi jak https://drogerialilaroz.pl/olejowanie-wlosow-jak-to-zrobic gdzie opisują nie tylko tanie, ale i także zdrowe, naturalne kosmetyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kosmetykach akurat nie powinno się oszczędzać, jeśli już używa się kosmetyków najczęściej robi się to codziennie. Dlatego tak ważny jest dobry i naturalny skład. Kosmetyki marki Hildegard Braukmann to linia kosmetyków Mama & Ja w tym żel do masażu dla mamy. Żel ma unikalną nakładkę dzięki której można nanosić żel i masować całe ciało. Jego naturalny skład przyczynia się do zmniejszenia rozstępów oraz poprawia napięcie skóry czyniąc ją gładką i piękną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziarusia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pod względem ceny i skuteczności fajne są kosmetyki od Eveline, w szczegolności upodobałam sobie ich odżywki do paznokci! Diamentową złapałam za niecałe 15 zl w rosmanie, a wiem,że posłuży mi na 2-3 miesiące takie opakowanie. Używalam jej już kilka razy, więc efektu w postaci mocnych twardych paznokci gwarantowany <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sposobu na oszczędzanie to polecam aplikację Provema - https://provema.com/ Sama z niej korzystam i jestem zadowolona. Dzięki niej realnie oszczędzam. Pozwala mi planować domowy budżet, korzystać z opcji cash back oraz zniżek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mewelina
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie warto oszczędzać na kosmetykach, ale można kupić sporo produktów dobrej jakości w przystępnej cenie. Mam tak np. z odżywkami od Eveline. Są świetne, a kosztują niewiele. Obecnie używam Care colour w odcieniu french. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 25

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat, cenne wskazówki! Tego szukałam, dzięki! Smile
______________________
Szukasz sprawdzonego cateringu dietetycznego? Koniecznie sprawdź dieta pudełkowa Kraków od Masterdiety!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy