FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry psychiatra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirka6755 napisał:
A jesteś pewna, że chcesz umówić się na NFZ. Możesz sprawdzić, jak wygląda sytuacja w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa i ile taka wizyta kosztuje, bo myślę, że będzie Ci wygodniej i szybciej tam umówić się na wizytę.


Zdecydowanie szybciej. A z takimi rzeczami nie powinno się czekać. Akurat oni mają placówki w kilku lokalizacjach. Dostępnych jest wielu specjalistów. I zdecydowanie można szybko się skonsultować. A na sama wizytę można umówić się online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra z racji depresji bierze leki i korzysta z pomocy psychiatry a także psychologa. Zarówno psychiatrę jak i psychologa ma w https://www.gabinetypsychiatryczne.com.pl/ w Łodzi i jest zadowolona z terapii i opieki lekarskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja to cięzki przypadek w niektórych przypadkach moze doprowadzić do alkoholizmu, gdy do tego dochodzi pozostaje już tylko Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu wydaje mi się że każdy z nas jest narażony na alkoholizm czy inne uzależnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirka6755 napisał:
A jesteś pewna, że chcesz umówić się na NFZ. Możesz sprawdzić, jak wygląda sytuacja w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa i ile taka wizyta kosztuje, bo myślę, że będzie Ci wygodniej i szybciej tam umówić się na wizytę.


Z pewnością szybciej. Ja zamawiałam u nich konsultację online i są bardzo elastyczni jeśli chodzi o różne możliwości. Można skorzystać z konsultacji na miejscy, właśnie online albo wizyty domowej. Także można wybrać formę dopasowaną do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja decydowałabym się na Waszym miejscu na wizyty prywatne, ponieważ można dostać się szybciej i przede wszystkim można wybrać sobie dowolnie miejsce i specjalistę. Z wielu propozycji chyba najbardziej skupiłbym się na klinice PsychoMedic w Łodzi. Mają najlepsze możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tylko chciec zmienic swoje zycie. Zreszta zawsze można wybrać dyskretne leczenie uzależnienia. Ja polecam Wam prywatną klinikę Medox - oni od wielu lat z powodzeniem rozwiązują takie problemy. Z alkoholizmem wiaze sie tez miedzy innymi depresja - ją nie można ignorować, dlatego warto sie wybrac do nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W starszym wieku neistety nietrudno o problemy psychiczne. Na szczescie sa takie miejsca ,ktore dbaja o zdrowie fizyczne i psychiczne osob starszych.Akurat w Piotrkowie Kujawskim dziala Dom Seniora Pod Topolami na ul. Topolowej 24 https://podtopolami.eu ,gdzie kazdy senior jest mile widziany. Opieka jest calodobowa a warunki na wysokim poziomie. To dobre miejsce dla seniorow, bo i tez na co dzien maja ciekawe zajecia oraz spotkania z roznymi ciekawymi osobami. Dom seniora prowadzi przesympatyczne malzenstwo - staraja sie aby podopieczni czuli sie jak w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś z was poszukuje naprawdę bardzo dobrego lekarza o specjalizacji psychiatra, to zdecydowanie polecam wybrać się do łódzkiego gabinetu, pod tym linkiem: https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/. Naprawdę świetne grono lekarzy, polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak! Nie powinniście lekceważyć takich problemów.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrego psychiatrę znajdziesz w Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ Pomoc otrzymają tam zarówno dorośli jak i dzieci. Sama chodze do Promitis do psychoterapeuty a moja córka na terapię dla dzieci z autyzmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina54
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 50

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie czujecie się komfortowo twarzą w twarz z terapeutą, to istnieją terapie online. Ja właśnie z takiej możliwości korzystam. W temacie depresji polecam zerknąć na ten wpis na blogu Wetalk są w nim opisane rodzaje depresji. Dbajcie o siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita_baum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia online wydaje się łatwiejsza do rozpoczęcia i nie trzeba czekać w tych korytarzach. Dobrą ofertę mają tutaj https://nowewidoki.com/psychoterapia-online/ Mają ofertę skonkretyzowaną dla kobiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele poradni psychologicznych przyjmuje pacjentów także online. Jedną z nich jest Poradnia Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/. Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą. Myślę, że taka terapia może Wam pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cronin.grayson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że dobry psychiatra nie powinien sugerować Wam swojego zdania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki, tego szukałam. Dzięki! Smile Pozdrawiam Smile)
________________
esperal Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy