FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyrwać się z sideł nałogu...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amelia8634
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to problem. Każdy nałóg niepostrzeżenie zatruwa nasze życie. Ja uważam że najlepszym sposobem na walkę z nałogiem jest sport. No dobrze może z tym sportem przesadziłam. Chodzi mi o aktywność fizyczną żeby uciec od uporczywych myśli. Ja osobiście resetuje umysł gdy robię sobie wycieczki rowerowe. Mój rower szosowy jest najlepszym lekarstwem na stres i bronią z nałogami.
_________________
https://studiosport.info/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba rozejrzeć się za dobrym ośrodkiem terapii uzależnień. Ja sam pomoc otrzymałem w http://www.moje-zycie.eu/ Ośrodek ten znajduje się pod Poznaniem, więc polecam go wszystkim z tych okolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LEKOLOWSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo ciężkie, ale warto udać się do psychologa i zawalczyć o swoje życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nałóg to straszna choroba, która niszczy nie tylko uzależnionego ale również jego bliskich. Warto za wczasu wdrożyć odpowiednie leczenie terapeutyczne a nawet farmakologiczne jeżeli przypadek jest dość zaawansowany. Długotrwałe spożywanie alkoholu również zatruwa organizm i w tym przypadku konieczny jest detoks. Taki Detoks można przejść w ośrodku Detoks Fenix jednym z najlepszych ośrodków w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzależnienie od hazardu jest uznawany za przewlekłe i niewyleczalne schorzenie. oznacza to że powrót hazardzisty do bezpiecznego grania jest niemożliwy zawsze wymknie się ono spod kontroli nawet gdy przerwa w graniu była stosunkowo Długa. aby leczyć jakie uzależnienie warto wybrać dobry ośrodek leczenia uzależnień jednym z nich jest ośrodek Wiosenna gdzie każda osoba uzależniona otrzyma fachową pomoc jak również wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata jest obecnie na detoksie alkoholowym. Sama nie byłam pewna jak to wygląda i trochę sobie o nim poczytałam tu: https://www.numo.pl/artykul/jak-wyglada-detoks-alkoholowy-112958 . Informacje, jakie znalazłam w tym artykule dały mi naprawdę dobry obraz sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fizez
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

terapie to najlepsza opcja na nałóg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Sro Lip 14, 2021 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alford.schaefer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem jest sport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2021 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno terapia może pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też postawić na terapię uzależnień u psychologa. Tutaj poczytasz, na czym polega terapia uzależnień - Poznań - Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/terapia-uzaleznien/ . Na pewno nie zaszkodzi spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 345

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce z uzależnieniem na pewno przydatna okaże się pomoc specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie leczenie dla konkretnego pacjenta. Jak np. zaszycie alkoholowe, przy użyciu leku esperal, które jest prowadzone w Polsce przez kilkadziesiąt lat. Metoda z powodzeniem sprawdziła się, ponieważ pozwala przezwyciężyć głód alkoholu z powodu reakcji odrzucenia na alkohol. Nawet przy mniej niż 50 ml alkoholu mogą wystąpić nieprzyjemne objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy nałóg jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia, więc absolutnie tego nie lekceważcie. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, że zamiast walczyć samodzielnie, powinniście raczej zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i u nich uzyskać odpowiednią opiekę. Warto mieć to na uwadze, bo to bardzo ważna kwestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie alkoholizmu jest trudnym i zwykle dość długim procesem. Samemu trudno wyjść z nałogu. Wsparcie bliskich jest więc niezwykle ważne. Znaną metodą jest wszycie Esperalu w Radomiu. Leczenie choroby alkoholowej z zastosowaniem wszywki Esperal dostępne jest dla Pacjentów od kilkudziesięciu lat. Metoda wszywki alkoholowej włączana jest w przypadku Pacjentów, którzy chcą wzmocnić swoją motywację i silną wolę do zmian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sle napisał:
Mój tata jest obecnie na detoksie alkoholowym. Sama nie byłam pewna jak to wygląda i trochę sobie o nim poczytałam tu: numo.pl/artykul/jak-wyglada-detoks-alkoholowy-112958 . Informacje, jakie znalazłam w tym artykule dały mi naprawdę dobry obraz sytuacji


Niech się trzyma! Na pewno taki detoks może pomóc... Można z niego skorzystać w Poznaniu w klinice https://odoklinika.pl/odtrucie-alkoholowe-poznan-detoks/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy