FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki fotelik dla dziecka ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SylwiaN konkurencja nie bardzo lubi Smart Kid Belt i kombinuje by pokazać, jak "złe" to rozwiązanie. Oczywiście sposób pokazywania jest żenujący ale przekaz gdzies tam jest i dociera do niektórych. Jak widzę na poniższym filmie to producent tych pasów nie zamierza odpuścić tak niedorzecznym "testom" jakie robią. Sami sobie zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c
"Rzetelny" test to ciągnięcie dziecka za nogi. Taki test tylko u konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my w zasadzie od urodzenia córki używamy TINTO z Easy Go i szczerze go polecam - przedział wagowy 0-25 kg. Możliwy montaz na isofix lub za pomocą tradycyjnych pasów bezpieczeństwa. Ma dodatkową podstawkę dzięki czemu dziecko może być przewożone tyłem do kierunku jazdy do 13 kg. Ma też specjalny system wzmocnienia bocznego side armour.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melvina
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka bardziej znanych firm fotelików samochodowych, wybierając pamiętajcie że wybór fotelik zależy od bezpieczeństwa waszych dzieci. Ja znalazłam odpowiedni fotelik na https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-avionaut-c-35,66.html Bardzo wygodny dla dziecka i z tego co czytałam opisy to mega bezpieczny. Spokojnie dopasujecie to wieku i wagi swojego dziecka również w tym sklepie internetowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 tak to już bywa Wink A Smart Kid Belt to całkiem sensowna opcja do przewozu dziecka. Oczywiście starszego. Przydatne na pewno w momencie, gdy dziecko jest wożone różnymi samochodami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 780

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Rodzice! Czy polecacie mi taki model fotelików, jak fotelik rwf Szukam aktualnie czegoś dla swojego malucha, ponieważ ze swojego wcześniejszego fotelika już wyrósł. Mam nadzieję, że będziecie mieli jakieś opinie, które okażą się mi pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 7:24 pm    Temat postu: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

My też zdecydowalismy się kupić Smart Kid Belt dla synka, na fotelik za dużo, podkładka też już odpada poza tym jakoś nie mam do nich zaufania. Widać wyraźnie że dobrze jest zapięty podczas jazdy, bezpiecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 305

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SErdecznie polecam artykuły ze strony https://www.lamilani.pl/poduszka-antywstrzasowa-motylek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elia21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie foteliki wybieracie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie kwestie kolorystyczne powinny zejść na dalszy plan. To kwestia tego, by mieć dobrze dopasowany do wzrostu i z odpowiednimi zabezpieczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1490

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam nosidełka samochodowe Kilkumiesięczny maluch nie potrafi siedzieć, dlatego w urządzeniu leży. Wbrew pozorom, powinien być mocno zapięty w foteliku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pmarek napisał:
Wszelkie kwestie kolorystyczne powinny zejść na dalszy plan. To kwestia tego, by mieć dobrze dopasowany do wzrostu i z odpowiednimi zabezpieczeniami.


Również się z tym zgadzam, że bezpieczeństwo dziecka w aucie jest najważniejsze. Nie zawsze możemy jednak zadbać o nie używając fotelika w alternatywnych sytuacjach doskonale się sprawdzi Smart Kid Belt. Urządzenie, które wpina się do pasa bezpieczeństwa by je prawidłowo dopasować do wymiarów dziecka. Jeżeli masz wątpliwości do tego nowoczesnego rozwiązania to polecam artykuł na brd24, w którym jest przedstawiona o nim całą prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 2012

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to w internecie jest faktycznie wiele ofert dlatego ja Wam polecam wejść na stronę https://razem-najlepiej.pl/ tutaj dostępne sa różnego rodzaju rankingi wiec pewnie znajdziecie też ranking fotelików samochodowych. Mam nadzieję, że dzięki temu wybór będzie łatwiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RomGo napisał:
pmarek napisał:
Wszelkie kwestie kolorystyczne powinny zejść na dalszy plan. To kwestia tego, by mieć dobrze dopasowany do wzrostu i z odpowiednimi zabezpieczeniami.


Również się z tym zgadzam, że bezpieczeństwo dziecka w aucie jest najważniejsze. Nie zawsze możemy jednak zadbać o nie używając fotelika w alternatywnych sytuacjach doskonale się sprawdzi Smart Kid Belt. Urządzenie, które wpina się do pasa bezpieczeństwa by je prawidłowo dopasować do wymiarów dziecka. Jeżeli masz wątpliwości do tego nowoczesnego rozwiązania to polecam artykuł na brd24, w którym jest przedstawiona o nim całą prawda.


A dokładniej to pewnie chodzi o ten artykuł: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Czytałam i sporo pozmieniał w głowie. Szczególnie zmienił podejście do dużych "uznanych" marek robiących testy. Tam też widać idzie się za zlecającym. Takie wrazenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 259

PostWysłany: Nie Paź 16, 2022 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz nie worzę syna w foteliku ale mam pasy SKB fajne i wygodne dla starszych dzieci, maja homologację bezpieczeństwa a to dla mnie bardzo ważne przy 9 latku swietnie sie sprawdzają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 540

PostWysłany: Sro Maj 10, 2023 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:

A dokładniej to pewnie chodzi o ten artykuł: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Czytałam i sporo pozmieniał w głowie. Szczególnie zmienił podejście do dużych "uznanych" marek robiących testy. Tam też widać idzie się za zlecającym. Takie wrazenie.


Słyszeliście już o nowych zawirowaniach aby wykluczyć Smart Kid Belt ze sprzedaży? Jeżeli nie to polecam lekturę artykułu http://www.businessmantoday.us/pl/czy-szykuje-sie-polskie-katargate/. Trzymam kciuki by producenci wygrali batalię o dobre imię swego wynalazku i oby takie nieuczciwe zagrania raz na zawsze się skończyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy