FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szybka chwilówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie Filarum.pl nie prowadzi usług finansowych. Spółka Rapid Finance Polska, która jest właścicielem tej marki, jest w likwidacji. Jednakże taka usługa dostępna jest w kilku innych firmach z niskim RRSO. Moim zdaniem można zwrócić uwagę na szybką chwilówkę dostępną na platformie Wonga.pl. Powyższa instytucja pożycza do 20000 złotych, przy czym spłatę można rozłożyć na okres do 48 miesięcy. Do pewnego stopnia może być wygodnym źródłem gotówki, tym bardziej że oprocentowanie rzeczywiste jest tutaj stosunkowo niewielkie i wynosi około 20%. Uważam jednak, że powinna ona być z rozsądkiem wykorzystywana na realizację zakupów dóbr konsumpcyjnych, bez których można się obejść. Podobnie dotyczy to organizacji wesela. W większości wypadków pożyczenie pieniędzy będzie się wiązało z powinnością oddania ich wraz z odsetkami. Nie wspominając już o konieczności zapłacenia prowizji. To wszystko powoduje, że koszt takiego rozwiązania będzie wysoki. Alternatywą może być pomoc świadczona online, która dostępna jest za darmo dla nowych klientów, jeśli jeszcze z niej nie korzystali. Jest ona dostępna między innymi w Vivus, Wonga, Kuki, Miloan i kilku innych firmach. W takim przypadku oddaje się tyle samo, ile się pożyczyło. Pamiętać należy, że typowa kwota (maksymalnie w niektórych firmach można tak otrzymać 5000 złotych) może być zbyt mała na pokrycie kosztów zorganizowania przyjęcia weselnego.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pią Maj 05, 2023 1:14 pm, w całości zmieniany 26 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy problem z uzyskaniem kredytu w banku, to polecam skorzystać z pomocy specjalistów którzy pomogą nam uzyskać trudne kredyty. Bardzo dobrą opinią cieszą się specjalisci z Habza Finanse - polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozyczki to zlo.. naciagaja czlowieka i potem odsetki wieksze niz kasa jaka sie bralo. na https://lombi.com/ sprzedalam ostatnio telefon, rower i mikrofale i dostalam kase ktora byla mi potrzebna. wole tak niz sie zapozyczac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo piszecie tutaj o bik i nie ukrywam, że w tej kwestii trzeba jak najbardziej się zainteresować, w jaki sposób to wszystko działa. Pożyczkę można wziąć bez sprawdzania BIK, ale jeśli nie będzie spłacana, to w BIK może się pojawić informacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy taka pożyczka oddłużeniowa to też szybka pożyczka? I jak się sprawdza w przypadku posiadania zadłużenia w różnych instytucjach? Czy jest pomocna, ktoś korzystał? Jestem bardzo ciekawa opinii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki, tego szukałam. Dzięki! Smile Pozdrawiam Smile)
________________
badania krwi Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie podjąć jakaś pożyczkę lub kredyt to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.pozyczkiksiegowoscwroclaw.pl/oferta, która oferuję pomoc podczas podjęcia decyzji jeżeli chodzi o taki krok. Ja korzystałem z pomocy tej firmy i powiem wam, że bardzo mi pomogli i doradzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy