FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
naturalne kosmetyki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sunita
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 3:56 pm    Temat postu: naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Hej, chce siostrze kupić naturalne kosmetyki i suplementy diety. Co możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
whintz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaj składy kosmetyków na ich opakowaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romi45
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 33

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zostań konsultantką avon i zyskaj super rabaty na ich produkty. Jak kochacie dobrej jakości produkty kosmetyczne, to docenicie z całą pewnością ich kosmetyki, perfumy etc. Tutaj nie macie żadnych zobowiązań. Nie chcecie zająć się sprzedażą? - ok. Możecie tylko dla siebie kupować produkty, jako konsultantka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności warto byłoby się na pewno zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszego zdrowia. Wiem, że wiele osób decyduje się na zakupy w takich drogeriach internetowych jak https://www.zikodermo.pl/ co mnie osobiście w ogóle nie dziwi. To stwarza bardzo ciekawe możliwości, więc śmiało zwróćcie na nie uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunita
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 11:59 am    Temat postu: kosmetki Odpowiedz z cytatem

A może znacie może https://devaharmony.com/pl/produkty-ajurwedyjskie/. Opinie mają dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja siostrze na urodziny kupiłam ostatnio właśnie kosmetyki. A ponieważ ona lubi rzeczy naturalne to poszłam właśnie w tym kierunku. Kupiłam jej żel pod prysznic, masło do ciała i balsam do ust - wszystko firmy Dushka https://dushkacosmetics.pl/ i to był super trafiony prezent. Kosmetyki super wyglądają, mają super zapach i dobrze sprawdzają się przy codziennej pielęgnacji skóry, nawet wrażliwej i wymagające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 75

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziękuje za cenne wskazówki, z całą pewnością mi się przydadzą. Smile Pozdrawiam!
____________
dieta 2500 kcal jadłospis - zasady | efekty | przykładowy jadłospis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujesz sklepu gdzie dostaniesz naturalne kosmetyki wysokiej jakości ale w rozsądnych cenach to polecam Lavandin. Dzięki nim masz dostęp zarówno do serum pod oczy jak i kosmetyków do reszty ciała. Na pewno nie zawiedziesz się na jakości jak i cenach. W razie czego masz 30 dni na zwrot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej same kosmetyki są niezwykle ważne, ale moim zdaniem również każda pani powinna wiedzieć na które z nich najlepiej jest się zdecydować. Muszę przyznać, że moja żona najczęściej je zamawia w activeshop i właśnie dlatego ja mogę również je każdemu polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ethelyn10
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie internetowym https://belno.pl/kosmetyki-do-twarzy znajdziecie ciekawe kosmetyki naturalne do twarzy, w tym kremy, hydrolaty, maski, peelingi czy sera od popularnych marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest boom na naturalne kosmetyki ale warto sprawdzić danego producenta bo często produkty są niskiej jakości. Na pewno stawiając na sklep Cztery Szpaki możesz być pewny że dostajesz jakość w rozsądnej cenie. Ja używam takiego peelingu https://4szpaki.pl/peeling-truskawka-i-werbena z ich oferty i widzę pozytywne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziarusia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Sob Mar 19, 2022 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz na Eveline. Niedawno kupiłam ich podkład Better than perfect - ma wegański skład i jest przyjazny dla skóry. U mnie jest idealny do wyrównania kolorytu, cera ma promienny zdrowy wygląd.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 183

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł na prezent! Jak ktoś nie używał wcześniej naturalnych kosmetyków to na pewno będzie w szoku jak mogą być skuteczne. Dlatego trzeba sięgnąć po takie z górnej półki, ja polecam polską markę https://www.e-polana.com/ . Tu kupisz i kosmetyki i suplementy które wzmocnią pielęgnację od wewnątrz. Dopasuj tylko produkty do potrzeb skóry osoby którą chcę obdarować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że warto poczytać o pielęgnacji. Tutaj https://sklep.femi.pl/pl/blog/Wolne-rodniki-tlenowe%2C-antyoksydacja-co-oznaczaja-te-pojecia-i-czemu-maja-tak-silny-zwiazek-z-nasza-skora/432 Dzięki temu wiem jak dbac o cerę, co jeść żeby była ładniejsza itd. Zaczynam już widziec pierwsze efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy