FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nauka majsterkowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dutoz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 7:38 am    Temat postu: Nauka majsterkowania Odpowiedz z cytatem

Hej. Możecie mi podać kilka stron bądź książek z których czerpiecie wiedzę na tematy związane z remontowaniem. Ja wiem że to nie jest taka prosta odpowiedź, mam świadomość tego że niektórzy wolą się nie dzielić swoją wiedzą. Ale mój apetyt na wiedzę jest tak duży że słowem nie da się tego opisać. Chcę mieć obycie, co by móc samemu działać w swoim domu. Mam trochę wolnego czasu żeby przyjąć rolę odkrywcy i poprzez ciekawy blog czy portal bądź inną lekturę nauczyć się podstaw i zdobyć więcej informacji. Bycie poszukiwacze wiedzy to nie problem. Na pewno jest na tej stronie ktoś kto mi pomoże, z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bveum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zna ktoś z was jakieś poradniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irene167
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 13, 2023 12:42 am    Temat postu: Good Odpowiedz z cytatem

Fantastic article. In my opinion, this is one of the very best posts that has ever been published. Your work is outstanding, and it motivates me to do better. Please accept my sincere gratitude.
papa's freezeria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy