FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nauka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Mar 12, 2024 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak pisali wyżej, na studia nigdy nie jest za późno! Ważne są chęci i determinacja 😊 Ja też miałam kilkuletnią przerwę, z uwagi na dziecko, i od przyszłego semestru chcę wrócić do nauki. Myślę tylko jeszcze nad kierunkiem. Zainteresowały mnie te https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/studia-magisterskie-bezpieczenstwo-wewnetrzne/ studia magisterskie „Bezpieczeństwo wewnętrzne”, bo są powiązane z moją wcześniejszą ścieżką kariery. Pewnie na początku będzie ciężko, ale kto nie ryzykuje, ten się nie przekona 😉 Także nie zastanawiajcie się. Gońcie marzenia – niezależnie w jakim jesteście wieku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tomaszmaciejewski165
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2024
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz ochotę pójść na studia? Pójdź! Ten czas i tak minie a tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystać. Studia zajmą Ci 3-4 lata, ale za ten czas i tak będziesz 3-4 lata starsza Wink Także rób
_________________
https://pl-vod.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy dla kogoś tutaj hobby jest np. mykologia? Interesujecie się grzybami, ich hodowlą, wzrostem obserwowaniem? Widzę, że jest to coraz bardziej popularna opcja, dlatego zerkam na wiele ciekawostek online. Na pewno istotne są też konkretne gatunki, które na początek chcecie sprawdzić. Super opcją na pewno będzie taki gatunek, jak golden teacher .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3398

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na biznes coach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy