FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avocaden napisał:
Całkiem dobre mieszkania mają na nowa5dzielnica.pl/budynek/ super lokalizacja i rewelacyjne oraz konkretne ceny.Do tego - mieszkaniowy rynek krakowski wciąż bardzo dobrze się rozwija, powstają nowe inwestycje, coraz więcej osób chce tam zamieszkać


Jeśli komuś zalega ziemia na sprzedaż to może tez zainwestować w farmę solarną: https://solaronline.pl/grunty-pod-fotowoltaike-lubuskie/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
barrows.sylvia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Bieruń

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ta strona jest naprawdę dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz inwestować to równie dobrą opcją są apartamenty inwestycyjne. Mnie zainteresowały bardzo atrakcyjne apartamenty na osiedlu Śląska 12, które są położone są w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko centrum biznesowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam zainwestować w własną działalność. Trafiłam na bardzo dobrą ofertę tu https://slawbud.pl/warszawska-94/ W budynku tej firmy można dostać lokale odpowiednie do rozpoczęcia własnej działalności. Budynek jest duży , lokale usługowo -handlowe znajdują się na trzech kondynacjach. Są tu windy i miejsca parkingowe itp. Budynek znajduje sę władnym zielonym miejscu - blisko do Parku Kampinowskiego. Na stronie podano dane kontaktowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez wierchuszka dnia Nie Lip 03, 2022 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisaliście na temat kredytów na nieruchomości to zerknijcie tutaj https://krakowkredyty.pl/aktualnosci/rzeczywista-zdolnosc-kredytowa-dowiedz-sie-czym-jest/ dobre informacje na temat czym różni się zdolność kredytowa od rzeczywistej zdolności kredytowej myślę, że jest to bardzo istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mogę powiedzieć to na pewno nie opłaca się wynajmować, lepiej być na swoim nawet jeśli w kredycie. My do takiego wniosku z mężem doszliśmy i kupiliśmy mieszkanie w Smolcu http://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Super, że udało nam się znaleźć tę ofertę, bo cena atrakcyjna,bardzo duży metraż, ogród i miejsce postojowe, do tego mieszkanie bezczynszowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku muszę znaleźć firmę, która pomoże mi ze sprzedażą mieszkania z komornikiem. Widziałam, że GRB Nieruchomości ma skup nieruchomości z komornikiem. Wiem, że mają dobre opinie i duże doświadczenie, więc na pewno mnie nie rozczarują i zagwarantują korzystne warunki sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za nowym mieszkaniem dla siebie to może warto w takim razie zajrzeć do Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-siechnice/ u których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, bardzo dobre ceny i świetne lokalizacje nowoczesnych inwestycji we Wrocławiu. Na przykład jedną z ich jest inwestycja Lokum Siechnice, to osiedle zrealizowane na granicy Św. Katarzyny i Siechnic które naprawdę robi wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzychu71314
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto teraz inwestować w nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu mamy różne sytuacja i czasem nieopłacany kredyt hipoteczny spowoduje zadłużenie na nieruchomości, a więc będzie problem, aby ją sprzedać. Jednym rozwiązaniem, które wydaje się opłacalne jest skup nieruchomości z problemami . Nie trzeba obawiać się tego, że mieszkanie lub nieruchomość zostaną sprzedane za bezcen, bo oferty cenowe są tutaj świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek nieruchomości zawsze jest na topie. Wiele osób chce sprzedać bądź kupić mieszkanie. Ja obecnie należę do tej porewszej grupy, bo potrzebuję gotówki. Zglosiłam się do https://sprzedammieszkanie.com/ i oni wlaśnie odkupią ode mnie mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na jak najlepszym miejscu do ulokowania się z Waszą firmą, to koniecznie powinniście sprawdzić takie biura do wynajęcia w Katowicach https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ Wiem, że wiele firm na nie stawia ze względu na ich atrakcyjną lokalizację w Aglomeracji. To ma bardzo duże znaczenie pod kątem klientów, więc śmiało zwróćcie na to uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje szereg sposobów na inwestowanie, na przykład szkolenia dla pracowników. Ja jeszcze działam poprzez oszczędzanie Moim zdaniem to dobra inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 284

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w dobrym temacie napisałam, ale jak zrobić takie filary betonowe? Na https://tarnopak.pl/ widziałam tuleje szalunkowe, czy to wystarczy do zrobienia słupków? Czy potrzebne są jakieś specjalnie zgody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy