FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nietrzymanie moczu-jakie metody stosować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 6:26 am    Temat postu: Nietrzymanie moczu-jakie metody stosować? Odpowiedz z cytatem

Od porodu zaczęłam mieć problemy z nietrzymaniem moczu. Do tego stopnia, ze nie mogę pozwolić sobie już na długie spacery, chyba, że mam pewność, ze po drodze będzie ubikacja. Na stronie http://www.tena.pl/ znalazłam poradnik, z którego dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. Może faktycznie te specjalistyczne podpaski się sprawdzą i będę mogła więcej czasu spędzać poza domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mnie też dopadło to nietrzymanie moczu po porodzie, ale ja wolała raz na zawsze pozbyć się tego problemu. Leczenie takie krótkotrwałe w ogóle mnie nie interesowało. Dlatego zgłosiłam się do szpitala Mazovia gdzie dokładnie zajęli się moim problemem i zaproponowali leczenie za pomocą rehabilitacji mięśni kegla i jak się okazało to w 100% mi ona pomogła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wkładki chłonne z Teny, to z tego co wiem można dostać próbki w DOZie. Fajna opcja, bo można sobie dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 180

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy te próbki są gdzieś wyłożone czy muszę w DOZie o nie poprosić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy