FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nietypowe zakupy - gdzie kupujecie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swojskimen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietypowe zakupy to kiedyś robiłem w liceum właśnie jak byłem po 18nastce to z tego wszystkiego poszedłem sobie ze znajomymi do sex shopu i tam kupiliśmy jakieś gadżety i było śmiesznie - bo później to dziewczynom pokazywaliśmy w ich szatni na wf hyhy ; d

Blog to mój styl życia - http://adamgabczewski.blogx.pl/ sprawdź go.


Ostatnio zmieniony przez swojskimen dnia Sro Cze 24, 2015 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietypowe zakupy kojarzą mi się z siecią. Tu jest w końcu wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietypowe zakupy robię przez internet. Nie ma ich za dużo ale wolę zamówić niż biegać po sklepach. W najbliższym czasie planuję zakup e-papierosa i też pewnie zamówię przez internet - http://www.wapershop.pl/ U nas w mieście nie ma sklepów z tymi papierosami a nie chce mi się latać do jakiejś innej miejscowosci;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henius
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to akurat mam inne skojarzenia jeśli chodzi o te takie nietypowe po prostu jakieś zakupy..Tutaj najbardziej mi się to kojarzy z Holandią i po prostu no wiecie z tą akurat ulicą jaką jest po prostu Red Light : dd tam można było w sposób nietypowy dokonać sobie zakupów chodzi mi o te seks shopy i inne też shopy : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
button
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa Holandia z czym Ty wyjeżdżasz tam jest pełno takich nietypowych sklepów oraz miejsc hahah : D jeśli chodzi o mnie to takie zakupy kiedyś robiłem jeśli po prostu no wiecie mój kolega miał 18 i chciałem mu zrobić kiedyś jakąś niespodziankę to mu zamówiłem nietypową lalkę z sex shopu : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keliowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie pojechałeś jak zorro w 13 odcinku -.- : D no ale nietypowe zakupy w sumie to się właśnie tak kojarzą po prostu z takimi rzeczami również nietypowymi ; )) bo przecież jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia, że po prostu no wiecie lubię takie nietypowe zakupy robić w jakiś takich sklepach z gadżetami hahah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakwasek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki to twój jest ulubionny sklep z gadżetami w takim razie? Możesz coś więcej o tym powiedzieć bo niestety jesteś trochę taki skryty i nic takiego nie chcesz nam zdradzić : D nietypowe zakupy to ja robię z moją dziewczyną bo ona zawsze wszystko kupuję a później to leży w szafce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o takich ekspresach do zabudowy http://www.mixmedia.pl/ekspresy-do-zabudowy ? zastanawiałam się kiedys nad takim rozwiązaniem, ale nie wiem jak to się seriwsuje no i co gdy taki ekspres się zepsuje, czy trzeba go wymontować z panelu wtedy ?
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same here, w necie wszystko. Galerie handlowe i duże sklepy mnie przerażają, a po co się denerwować skoro można sobie włączyć allegro i wyszukać jakieś fajne aukcje. Dużo ludzie sprzedają więc jest w czym wybierać, a nie trzeba stać w kolejkach. Kolejna zaleta to cena. Jak sobie przekopiujecie numer aukcji tutaj http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ to możecie wylicytować daną rzecz w ostatniej możliwej chwili więc taniej by się już nie dało. No i kto mnie przekona że warto się irytować w normalnych sklepach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nieruhyty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowice

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja myślę, że do nietypowych zakupów to ideałem jest internet. W nim znajdziemy właściwie wszystko, a nie musimy się afiszować stojąc przy ladzie, nikt nas nie zobaczy, nie będzie plotek, domysłów i tak dalej. Nie wyobrażam sobie inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hortensjusz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domysły są najgorsze..To chyba dlatego sex shopów nie ma w miastach małych bo wtedy ludzie cały czas by nadawali - o to jest ten bezbożnik co chodzi do sex shopa itd itp To byłoby najgorsze w tym wszystkim właśnie, że po takiej wizycie w sklepie ludzie mogli by człowieka wytknąć palcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieruhyty napisał:
No ja myślę, że do nietypowych zakupów to ideałem jest internet. W nim znajdziemy właściwie wszystko, a nie musimy się afiszować stojąc przy ladzie, nikt nas nie zobaczy, nie będzie plotek, domysłów i tak dalej. Nie wyobrażam sobie inaczej.

Jestem tego samego zdania. Zwykle jak nie umiem czegoś znaleźć w sklepach stacjonarnych, to sprawdzam w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekb66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci lepiej. Nawet nikt nie musi wiedzieć jak dany człowiek wygląda. Jak ja kupuję nietypowe gadżety to zawsze wybieram ode mnie oddalone sklepy bardzo daleko , jestem z Krakowa to ja wybieram sklepy internetowe ze Szczecina. Wtedy mam pewność, że to nikt się nie dowie co zamawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksiu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jakie gadżety ma się na myśli ale poza takimi sklepami z różnościami mimo wszystko pierwsza na myśl przychodzi mi sieć, w końcu tam jest wszystko. Gorzej że trzeba wiedzieć czego się szuka bo tak po omacku może być trudno jednak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przyszła do mnie zamówiona w internecie patelnia - może nie jest to taki nietypowy zakup, ale muszę przyznać, że była sporo tańsza niż w normalnym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 6 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy