FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
nowa huta stomatolog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 10:58 am    Temat postu: nowa huta stomatolog Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu mieszkam w krakowie i jeszcze nie miałem okazji zapisać się do żadnego dentysty. Jest jakiś stomatolog nowa huta, którego możecie z czystym sercem polecić? Póki co mam ten podlinkowany i jego mocno rozważam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież to od Was zależy, w jaki sposób będziecie dbać o swoje zęby. Jeśli zależy Wam na tym, by wyglądać i czuć się dobrze, to koniecznie powinniście zadbać o cykliczne wizyty u specjalistów. Ja ostatnio zaglądałem na stronie https://ortovillage.pl/nasze-uslugi/ortodoncja-wola-mrokowska/ i czytałem o ortodoncji. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że zajmą się Wami najlepsi specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zawsze stawiali na jak najlepszych stomatologów. Sam czytałem ostatnio w https://jadczyk.pl/ więcej o takim leczeniu. Jeśli odpowiednio dobierzecie stomatologów, to dbanie o zęby będzie zdecydowanie prostsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w każdym mieście jest dobry dentysta i wiele również zależy od tego jakie prace stomatologiczne mamy do wykonania. Muszę dodać, że jak dla mnie to przede wszystkim resekcja zęba Warszawa Hoża okazałą się trafionym zabiegiem i teraz już moje zęby są po prostu zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy