FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe mieszkania w Warszawie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 8:06 am    Temat postu: Nowe mieszkania w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Czy słyszeliście coś o nowych inwestycjach w Warszawie? Poszukuję obecnie dla siebie nowego mieszkania ale zależy mi na tym, aby deweloper był sprawdzony. Dużo się słyszy o tym, że deweloper zabrał kasę i zniknął, a mnie raczej nie stać na to więc zależy mi na deweloperze z polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Olwek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my nie tak dawno kupiliśmy mieszkanie u APM Development sp. z o.o. Oczywiście nie wiem na jakich warunkach, zakresach cenowych oraz lokalizacji Ci zależy ale mają kilka opcji także może coś akurat będzie dla Was odpowiednie. Masz tutaj fajny portal, gdzie możesz sprawdzić opinie klientów http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/opinie-o-deweloperze/apm-development-sp-z-o-o-/37/2.html ja osobiście jestem zadowolony, bo wykończenie budynku oraz mieszkania jest naprawdę okey Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bicypoa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolałabym jednak pod Warszawą jeśli już
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomakrok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w warszawie ofert jest tysiace ...
ale zle myslisz, wybierz kilka ofert i wtedy sprawdzaj deweloperow ,
teraz malo ktora firma budowlana ma problemy finansowe, branza dobrze sie trzyma
http://www.thenaturalgirls.com


Ostatnio zmieniony przez pomakrok dnia Nie Maj 13, 2018 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naSwoim
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak mówi przedmówca Smile Daj znać chociaż jaka Cie intwresuje dzielnica to będzie można coś podpowiedzieć Smile
_________________
Mieszkanie nad jeziorem moje marzenie :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie co chwile stają nowe inwestycje i nie ma się co temu w sumie dziwić, jest to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania na dłużej Smile Jednak znaleźć idealne miejsce na zamieszkanie nie jest wcale łatwo. Mi się bardzo podoba na Sadybie, jest tam bardzo zielono, są trasy rowerowe, kina teatry. Są tam bardzo fajne apartamenty http://villasadyba.com może zainteresujecie się nimi? W wyglądzie przypominają takie małe wille Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stolicy powstaje bardzo dużo osiedli, to prawda ale nie wszystkie są atrakcyjne pod względem położenia i standardu, mi się podoba osiedle Atal na Wilanowie, tam jest i ładna okolica i dużo przestrzeni ale też dobry dojazd co centrum miasta z osiedla jest sporą zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam się na nowych inwestycjach bo mnie nie interesowały. ale polecam też zapoznać się z ofertą rynku wtórnego bo szczerze jest w czym wybierać. tylko nie z ogłoszeń bo często są lewe, jak już to takie sprawy najlepiej załatwiać przez biuro pośrednika Eugeniusza Jaworskiego na ul. Klimczaka, kontakt do niego 603 195 624
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie trochę te nowe i luksusowe inwestycje zainteresowały http://www.siewierska18.pl/ , chciałabym mieszkać w takim idealnym wyposażonym we wszelkie atrakcyjne gadżety miejscu, własny basen i ogródek w apartamencie to jest to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tych apartamentach http://wan.com.pl/ ? Na stronie znajdują się dwie ciekawe lokalizacja, właśnie obydwie inwestycje, to bardzo nowoczesne apartamentowe, z takimi udogodnieniami jak siłownia czy basen. Według mnie takie mieszkanie, to świetna inwestycja, chociażby ze względu na to, że nawet jeśli będziemy planowali je za kilka lat wynająć czy sprzedać, to możemy mieć pewność, że ceny takich nieruchomości na pewno nie spadną, szczególnie w Warszawie i tak dobrej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co o nich sądzić bo ja szukałem zupełnie innego mieszkania, najchętniej na obrzeżach miasta bo taniej, dwupokojowe i po remoncie. Nawet nie macie pojęcia jak trudno jest znaleźć mieszkanie, a na początku wydawało mi się to proste, że wystarczy mieć tylko kasę i już. Nic bardziej mylnego, dopiero po ty jak zgłosiłem się do agencji nieruchomości https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ już po kilku dniach mogłem wybierać z kilku spełniających moje warunki mieszkań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że o deweloperach krążą różne historie, ale obecnie chyba nie ma już z nimi takich problemów. Co najwyżej ściany są niezbyt proste czy jakieś niewielkie niedoróbki. Sama też się rozglądam powoli za własnym mieszkaniem (tutaj poszukuję fajnych ofert - https://lokum-deweloper.pl/oferta/). Chciałabym wreszcie mieszkać na własny rachunek, nawet jeśli miało by to być bardzo malutkie lokum na początek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam teraz na sprzedaż swoje mieszkanie i nie wiem co mam robić, bo ono stoi już tak któryś miesiąc. Cena nie jest wygórowana, a jednak zero chętnych. Już się nawet zastanawiałam nad oddaniem tego mieszkania na skup. Widziałam, że taka firma https://grb-nieruchomosci.pl/ zajmuje się tego typu usługami. Mam nadzieję, że szybko się tego mieszkania dzięki nim pozbędę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukajac nowego mieszkania polecam wam sprawdzić ofertę jaką przedstawiają nieruchomości ursynów Taki nieruchomości na ursynowie będą idealnym miejscem do zamieszkania, nieruchomości na ursynowie są w bardzo dobrych ligistycznie miejscach, co tylko potęguje ich atrakcyjność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Javor66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety niespecjalnie mam doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
_________________
Raul jest tutaj, tak blisko. Śpi spokojnie i czeka, aż Sonia kiedyś doń dołączy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy