FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oczyszczalnia czy szambo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 1:56 pm    Temat postu: Oczyszczalnia czy szambo Odpowiedz z cytatem

właśnie co jest lepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przydomowa oczyszczalnia ścieków , raz że nie bedziesz musiała sie martwic o co miesięczny wywóz a dwa że pozbędziesz sie brzydkiego zapachu przy domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 3:36 pm    Temat postu: Re: Oczyszczalnia czy szambo Odpowiedz z cytatem

Eliza napisał:
właśnie co jest lepsze?


Jak, dla mnie przy takim zestawieniu tylko i wyłącznie przydomowa oczyszczalnia ścieków. Po pierwsze nie masz cylkicznych wywózek, tylko czasami musisz dosypać i raz do roku coś tam wywieźć po drugie nie ma żadnych zapachów, a woda jest odzyskiwana, jak dla mnie wybór oczywisty. Jak ktoś ma wątpliwości niech sobie poczyta na http://www.aquaclear24.pl/ całość inwestycji dość dobrze opisana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
posrednikk
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybrałabym oczyszczalnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Nie Cze 22, 2014 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiego powodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczyszczalnie są lepsze. Haniu najłatwiejszym przykładem będzie brak konieczności wywożenia szamba i nie ma też jakiegokolwiek ryzyka wybicia. Mnie to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale, to chyba jeszcze trzeba będzie skorzystać z firmy, która raz na jakiś czas będzie w stanie wywieźć nieczystości. Jeśli jesteś z Warszawy, to masz np. http://samborauto-pol.pl/wywoz-szamba-nieczystosci/ z takimi usługami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że teraz lepiej postawić na przydomową oczyszczalnię jest to bardziej eko rozwiązanie. Jeżeli nie wiesz u kogo kupić taką oczyszczalnię to warto zajrzeć do nich http://www.ekopol.pl/oczyszczalnie-ekologiczne bo mają je w przystępnych cenach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych przypadkach instalacja takiej przydomowej oczyszczalni jest niemożliwe i co wtedy? Jedynym wyjściem pozostaje znalezienie odpowiedniej firmy oferującej wywóz nieczystości płynnych. Jeśli ją znajdziemy, warto zwrócić uwagę na koszt świadczonych usług. Czasem firmy mają bardzo wysokie stawki. Ja osobiście jestem z Warszawy i korzystam z usług http://wywoznieczystosci.waw.pl/uslugi-asenizacyjne/. Stawki mają bardzo konkurencyjne, a obsługa wyjątkowo miła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że oczyszczalnia. Jest bardziej ekologiczna i na dłuższą metę zdecydowanie bardziej opłacalna, to dobra inwestycja. Oczyszczoną wodę używamy do podlewania ogródka. Co do firmy to mamy oczyszczalnię od Bio-Hydret https://biohydret.pl/oczyszczalnie-ekologiczne i w 100% jesteśmy zadowoleni z wyboru bo działa sprawnie a firma zna umiar z cenami. Co więcej oprócz sprzedaży zajmują się też montażem i serwisem, tak więc dobrze wybraliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie szambo betonowe z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem i warto się na nie zdecydować. Jeśli macie wątpliwości to można poczytać tego bloga - https://uslugiszambiarskie.weebly.com gdzie jest dużo cennych porad w zakresie wyboru i montażu szamba, jak również w jaki sposób o nie dbać. Dzięki temu nie będziecie napotykać nieprzyjemnych niespodzianek jak wybijanie szamba czy rozszczelnienie zbiornika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyborem należy porównać co bardziej się opłaca. Inwestorze odwiedź stronę z artykułem w tym temacie. Tak bym radził, niech decyduje kwestia ekonomiczna.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy