FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odkurzacz centralny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:12 am    Temat postu: Odkurzacz centralny Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda kwestia zainstalowania odkurzacza centralnego? Siostra w swoim domu ma i zauważyłam, że jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najwygodniej Ci będzie zamówić od razu projekt z takim pakietem. Skontaktuj się z pracownią architektoniczną MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ i oni z pewnością Ci wszystko wytłumaczą. Ja właśnie kupiłam projekt domu z pakietem odkurzacz centralny, który zawiera dokładne informacje o całym systemie. Jest to bardzo komfortowa sprawa i nie ma podczas sprzątania żadnego hałasu Smile

Ostatnio zmieniony przez Kalina dnia Sob Sie 31, 2019 5:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek77
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hałas zawsze jest, bo nawet wciągane powietrze powoduje hałas, więc nie ma się co łudzić, że nic nie słychać.

Kalina napisał:
Myślę, że najwygodniej Ci będzie zamówić od razu projekt z takim pakietem. Skontaktuj się z pracownią architektoniczną MG Projekt

A po co zamawiać projekt domu z projektem odkurzacza? Niezła reklama, ale pomysł średni.
Wybierasz producenta odkurzaczy (ja mam kanadyjskiego husky) i instalatora (patrz na opinie) i gotowe. On robi projekt, doradzi rozwiązania, żeby było komfortowo i gotowe. Każda marka ma swoje rozwiązania - polecam szufelki w kuchni i wiatrołapie. Potem montuje, sprawdza szczelność i po wszystkim montuje jednostkę. Proponuję po wykończeniu wnętrza, żeby kreatywni wykonawcy Ci nie wykończyli odkurzacza pyłem itd.
Mój Husky mam 7 lat i jest ok, ale to jeszcze za krótko na pochwały. Co prawda mam dożywotnią gwarancję na niego (w ramach świętowania jakiejś rocznicy dawali), ale zobaczymy z czasem jak będzie chodził.

I to nie jest reklama!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas super sprawdzają się kominki gazowe https://www.kominkigazowe.info/ Dają świetny klimat, bo ogień wygląda praktycznie jak jak w kominkach opalanych drewnem, a są bardziej komfortowe w użytkowaniu, bezpieczne i ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy