FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odszkodowanie po wypadku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 4:41 pm    Temat postu: Odszkodowanie po wypadku Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Jakieś 2 miesiące temu miałam wypadek w komunikacji miejskiej. Przez upadek pokruszyły mi się 2 zęby, które musiałam na własny koszt naprawić. Czy mam szanse na odszkodowanie bądź zwrot kosztów przynajmniej za leczenie? Może ktoś miał podobną sytuację i potrafi pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
remik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 73

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy możesz poszukać w tej firmie http://www.uniqueservicepartner.pl/ masz tam dane kontaktowe nic nie kosztuje zadzwonić i dowiedziec się co mogą dla Ciebie zrobić, powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi odszkodowaniami to czasem prawdziwa zmora jest. Ubezpieczalnie z reguły chcą się wymigać z płacenia i potem się bujaj. Ja tak mam po kolizji. Do dziś nie otrzymałem należnych pieniędzy. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy prawnika z Solace https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-z-oc-sprawcy-kolizji . Oni skutecznie radzą siebie z nierzetelnymi ubezpieczycielami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jak najbardziej warto sie starać o takie odszkodowanie. Z doświadczenia wiem, że firmy ubezpieczeniowe z reguły niechętnie takie odszkodowania wypłacają ale są na rynku takie firmy jak Auxilia, które skutecznie w takich sytuacjach pomagają https://auxilia.pl/odszkodowanie-po-wypadku-czy-warto-sie-o-nie-starac/. Działają sprawnie, uczciwie i są bardzo skuteczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to na pewno w takich sprawach bardzo pomaga EuCO. Specjalizują się bowiem w odzyskiwaniu odszkodowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dudek Tomasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 8:46 am    Temat postu: Pomogę Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu.
Porozmawiamy i zdecydujesz co dalej.
_________________
Specjalista ds. odszkodowań
Dudek Tomasz
tel. 792 180 295
email t.dudek@euco.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zgłosić się do https://hoolster.pl Zajmują się pełną obsługą w zakresie odszkodowań, usuwania szkód, kalkulacje kosztów naprawy w następstwie wypadku. Dodatkowo maja wypożyczalnie aut zastępczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoś się do http://odszkodowania123.pl/. Analiza twojego przypadku będzie bezpłatna. Dowiesz się także czy możesz starać się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Trafisz pod opiekę profesjonalisty z dużym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też korzystałam z pomocy firmy odszkodowania123 i tak jak tweeki polecam. Konkretni a przy tym bardzo empatyczni ludzie, którzy nie dość, że pomagają to jeszcze rozumieją, że w takich sytuacjach ludzie przezywają różne emocje. Bardzo skuteczni, godni zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to nawet parę lat po wypadku można ubiegać sie o odszkodowanie jak tego nie zrobiłeś Smile Najlepiej w sumie skorzystać z pomocy zewnętrznych firm jak zrobiła moja koleżanka. Mieszka w Anglii i miała wypadek w pracy. Firma http://www.wypadki.co.uk pomogłą jej odzyskać odszkodowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto walczyć, ponieważ firmy ubezpieczeniowe często strasznie naciągają prawo. Wiadomo, że samodzielnie ciężko jest poradzić sobie z taką walką dlatego my postanowiliśmy skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej Auxilia, która w tego typu sprawach ma ogromne doświadczenie i wiele wygranych spraw. Obsługa bardzo profesjonalnie zajmuje się klientami i jednocześnie można liczyć na dużą pomoc prawników. To dopiero po ich interwencji udało się wygrać sprawę w sądzie za co jestem im niezmiernie wdzięczny bo mogłem odpowiednio zadbać o swoją rehabilitację do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merlin87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sugerował bardzo zwracać uwagę na wysokość odszkodowania jakie zostało przyznane po wypadku. Znam kilka przypadków - w tym swój jeden z autopsji, w których ubezpieczyciele zaniżają bardzo odszkodowania, można wtedy skorzystać z dopłaty np. tutaj: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan-oc/ ale jak komuś szkoda nerwów to lepiej odrazu zwrócić uwagę ubezpieczalni, że coś tu nie gra i wypłacone odszkodowanie jest znacznie zaniżone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zgłosić się do EuCO. Oni mają doświadczenie oraz działają w całej Polsce. Oferują profesjonalną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o naprawdę auta w wypadku nie z naszej winy to najlepiej przedzwonić do Economist tel. 882 000 883 . oni zajmują się odkupem odszkodowań i jak ubezpieczyciel za mało wypłacił to oni dopłacają brakujące pieniądze. na serio to tak działa, jak coś to piszcie do mnie na priv mogę opisać co i jak. albo dzwońcie do nich, oni też wyjaśnią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy