FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
odżywki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nidia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 9:07 am    Temat postu: odżywki Odpowiedz z cytatem

Hej. Chcę zamówić sobie dobre odżywki na zwiększenie masy, niestety zupełnie się na tym nie znam. znalazłem do tej pory https://taniesuple.com/ lecz jeszcze zastanawiam się nad wyborem, czy możecie mi coś podpowiedzieć?

Ostatnio zmieniony przez Nidia dnia Nie Lip 07, 2019 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białko serwatkowe lub sojowe- oznaczenie WPC 80. Firma Olimp i Ostrovit są ok. Ewentualnie batony białkowe jeśli nie lubisz koktajli, ale to drogo wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oreilly.nasir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałaś może odżywki białkowe? Warto je wprowadzić do diety, kiedy chce się wyrzeźbić sylwetkę. W internecie są specjalne sklepy, w których możesz je kupić (np. https://www.bodypak.pl/pl/20-odzywki-bialkowe ). Ewentualnie podpytaj dietetyka, ale skoro pytasz o suplementy, to zakładam, że temat diety jest ogarnięty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1632

PostWysłany: Sob Sie 20, 2022 2:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zwrócić uwagę na suplementy Neoglandyna. Wiem że moja znajoma zażywa je regularnie od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwali. Myślę że duża zawartość kwasów omega-3 i 6 pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie waszego organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maurine07
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 29, 2023 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białko to niezbędny budulec mięśni i tkanek, który odgrywa ogromną rolę w organizmie każdego człowieka. Szczególnie istotne jest dla osób, które regularnie ćwiczą nad wyglądem swojej sylwetki i kondycją. Czy warto w takim przypadku zacząć przyjmować odżywki białkowe?
_________________
Odżywki białkowe – czy warto je stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy