FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogrzewanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:14 am    Temat postu: ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

Witam. W jaki sposób ogrzewacie swój dom? Ja uważam, że najlepszą opcją jest ogrzewanie pelletem, ponieważ jest strasznie wydajny. To co wydajemy na drzewo czy węgiel to jest bardzo dużo w porównaniu do pelletu. Ja zamawiam u http://www.maximer.pl/ i jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wklocko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wklocko napisał:
ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie.

Zgadzam się, a dodatkowo fajnie, że sklepy takie jak https://sklep.mikroenergetyka.com.pl/ z akcesoriami różnymi do takiego rodzaju ogrzewania są ogólnodostępne i potrzebne rzeczy można zamówić za pomocą kilku kliknięć nie wychodząc z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie gdy będziemy się decydowali na dobre ogrzewanie to ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest to aby wybrać dobrej jakości rozwiązanie. Dlatego właśnie ja od razu wybrałem system z https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ i wiem, że wybrałem mądrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, a co zrobicie, jeśli wam powiem, że mi potrzebne jest coś takiego jak projekt instalacji gazowej śląsk ? Czy będziecie w stanie mi kogoś konkretnego polecić, kto ogólnie spisze się bardzo dobrze? Jeśli tak, to kto to będzie? Zależy mi na rozwiązaniu kompleksowym, żebym potem niczego szukać nie musiała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto tam co preferuje, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy i trzeba sobie to po prostu dobrze przenalizować. Jeżeli chodzi o ekologiczne rozwiązania na ogrzewanie domu to powinniście wziąć pod uwagę pompę ciepła. Ja o tych dużo czytałam i myślę, że dobrze wybrałam kupując pompę ciepła powietrzną. Jeszcze lepiej wybierając firmę Erco Łódź do współpracy, była to sama przyjemność i wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji dyskusji w ostatnich latach o ograniczaniu ogrzewania tradycyjnego w mym nowo wybudowanym domu zastosowaliśmy ogrzewanie panelowe na podczerwień od Eco Partner. Bardzo wydajne i łatwe w obsłudze, a rachunki wbrew przekonaniom jakie mamy co do ogrzewania elektrycznego bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion65
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam korzystam z kotła na pellet drzewny i również jestem zadowolony. Trzeba tylko wybrać dobry kocioł i ogrzewanie będzie bardzo łatwe i bezproblemowe. Dobre produkty tego typu ma firma Kotły Grzewcze Dragon: https://www.kotly-piece.pl/category/kotly-na-pellety - sam kupowałem kocioł właśnie u nich i sprawdza się bez zarzutu. Mają na stronie jasno opisane rodzaje dostępnych kotłów i ich cechy, dzięki czemu łatwo jest dobrać model pod swoje potrzeby. Polecam, bo ta metoda ogrzewania jest naprawdę warta uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zastanowić się także nad montażem pompy ciepła. Jest to jedne z bardziej proekologicznych rozwiązań, które pozwalają na wykorzystywanie energii zgromadzonej w środowisku naturalnym. Ja od kilku lat posiadam pompę ciepła: https://499.pl/pl/p/Pompa-ciepla-Panasonic-monoblock-high-performance-5kW-1-WH-MDC05H3E5/7607 . Urządzenie jest wydajne, bezawaryjne i proste w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa ciepła to ciekawe rozwiązanie ale jak policzysz koszt samej pompy ciepła i podłogówki, która jest raczej dedykowana do tego rozwiązania, to koszty robią się już znaczne. Liczyliśmy to rozwiązanie dla naszego domu. Teraz nie pamiętam konkretnej kwoty ale coś koło 40 tysięcy za całość było. Jak nie więcej. Poszliśmy z panele na podczerwień od Eco Partner. Wyszło w sumie dużo taniej. Może koszt eksploatacji nie jest tak niski, ale też nie jest wysoki. To jakieś 2500 za sezon zimowy. Więc kilka lat ogrzewania tym systemem za różnicę w cenie miedzy tymi systemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, gdy ja wybierałam ogrzewanie do swojego domu, to znajomy zasugerował, żebym wzięła pod uwagę kocioł gazowy. To dość ekologiczne rozwiązanie, dlatego postanowiłam właśnie na nie postawić. Tutaj : https://kobieta.onet.pl/dom/ranking-kotlow-gazowych-de-dietrich/70d5kve możecie przeczytać na ten temat trochę więcej. Może z czasem też wybierzecie metodę bezpieczną dla naszego środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexmalcova
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 180
Skąd: United States

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 8:00 am    Temat postu: amazon.com/code Odpowiedz z cytatem

The world has enjoyed their Prime membership on larger-screens. www.amazon.com/mytv has made it easy. MyTV App registration is your best option for streaming all of the Amazon Prime shows to your Smart TVs. The above article will solve all your registration, login, verification problems. Now all you have to do is put on your comfy clothes and enjoy the theatre-like experience at home. Log in with your Amazon Prime Login account to access all your favorite web series and original web shows on your smart television.Amazon.com/code
Amazon.com/redeem
paypal login
www.Amazon.com/mytv
www.Amazon.com/mytv
espn.com/activate
netflix.com/activate
netflix.com/activate
Xfinity.com/authorize
Xfinity.com/authorize
Amazon.com/redeem
Amazon.com/redeem
pbs.org/activate
www.Hulu.com/activate
www.Hulu.com/activate
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv enter code
amazon.ca/redeem
primevideo.com/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv
Primevideo/mytv/url]
[url=https://sites.google.com/view/primevideo-mytv-australia/]Primevideo/mytv

amazon.co.uk/mytv
amazon.co.uk/mytv
amazon.co.uk/mytv
amazon.co.uk/mytv sign in
amazon.co.uk/mytv
amazon.co.uk/redeem
amazon.com/mytv
www.Amazon.com/mytv
amazon.com/mytv
amazon.com/mytv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie sprawdzone firmy z branży pompy ciepła, Trójmiasto? Zależy mi na firmie, która oferuje usługi od koncepcji, projektu wykonawczego poprzez sprzedaż, montaż oraz serwis. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Elar Sp. z o.o. Oferta na stronie https://www.elar.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby, które znają się na pompach ciepła? Czy możecie polecić pompy polskiej marki Varme? Zastanawiam się nad ich urządzeniem o typie monoblok z serii Arendal. Pełną ofertę znajdziecie na https://varme.tech/ Smile Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jest ogrzewanie na podczerwień - https://termoplaza.pl/ My chcemy zrobić sobie takie ogrzewanie w łazience. Zimą szczególnie się sprawdzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy