FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna Boch

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 9:24 pm    Temat postu: Okna Boch Odpowiedz z cytatem

Wybór okien to trudna sprawa. Sama mam właśnie taki dylemat i nie potrafie odpowiedzieć czy wybrać PCV czy aluminiowe? Czy ktoś z Was kupował w firmie okna Boch? Jaki ich postrzegacie i czy jesteście zadowoleni z wybranych produktów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okien w tej firmie akurat nie kupowałam,ale zamawialiśmy rolety antywłamaniowe i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.Bezproblemowo załatwiliśmy zamówienie przez internet,montaż przeszedł szybko i sprawnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam tej firm.
Ale ja wymieniałem niedawno u siebie.Zobacz co wybrałem http://oknar-wroclaw.pl/produkty/okna?material=drewniano-aluminiowe
Może też się zdecydujesz?
Mają dobrą izolację cieplną a to najważniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny salon, w którym spotkałam się z profesjonalistami znającymi się na rzeczy. Dzięki nim wybrałam okna pcv Encore. Okna te mają fajny wygląd ponieważ został w nich zastosowany niski profil przez co mają większą powierzchnię przeszkleń, a więc i więcej światła w mieszkaniu. Zastosowane w nich okucia i zabezpieczenia Winkhaus powodują łatwą ich obsługę jak i wzrost mego bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorothy77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domach mieszkalnych przeważnie montuje się okna PCV. Aluminiowe bardziej kojarzą mi się z nowoczesnymi biurowcami z wielkimi przeszkleniami. Sama w swym domu mam okna plastikowe i bardzo sobie je chwalę gdyż są bardzo łatwe w czyszczeniu.
_________________
Szczęście to mieniąca się jak tęcza bańka mydlana, która jak i ona pęka przy bele dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedzi. Podjęłam jednak decyzję, żeby udać się do salonu i zobaczyć oba rodzaje tych okien na żywo. Muszę przyznać, że skłaniam się ku opinii, że najbardziej do domu jednorodzinnego będą pasować okna PCV. Zobaczę jakie mają w ofercie i podpytam o ich właściwości. Dzięki podpowiedziom ludzi zajmujących się tym tematem chyba łatwiej mi będzie podjąć decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiszpania
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś o oknach drewnianych?


click to find out more
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bombero
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 7:22 am    Temat postu: sprawne okna Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, aby okna były sprawne i spełniały swoje funkcje, warto zainteresować się, czy posiadają jakiś certyfikat lub są odpowiednio zbadane, np. na stronie https://badaniaokien.pl/ są informacje na temat laboratorium, które zajmuje się badaniami wyrobów budowlanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiszpania napisał:
A nie myślałaś o oknach drewnianych?


Miałem wcześniej i odradzam drewniane okna. Teraz mam PCV od kilku lat i bardzo sobie chwalę. Ciepłe okna PCV, które mam wyglądają na drewniane, ponieważ okleina jest drewnopodobna. Świetnie oddaje wygląd drewna. Kolor winchester idealnie pasuje do wnętrza i od zewnątrz do dachu oraz drzwi zewnętrznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy