FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna drewniane czy PCV

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 7:44 pm    Temat postu: Okna drewniane czy PCV Odpowiedz z cytatem

Aktualnie jesteśmy z żoną na etapie budowy domu i przyszedł czas na podjęcie decyzji związanej z oknami.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej PCV, choć drewniane też można zrobić dobrze, aby były szczelne itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie najważniejsza sprawa to taka, żeby okna były szczelne. Ja mam okna z pcv i niestety po kilku latach uszczelki zaczęły się wykruszać a co za tym idzie okna starły się bardzo nieszczelne. Chyba będzie konieczna wymiana uszczelek w oknach bo z mieszkania ucieka sporo ciepła. Jeśli Was także interesuje uszczelnienie okien to zerknijcie na ofertę firmy Serwis Meteo. Oni zajmują się profesjonalnym uszczelnianiem okien drewnianych oraz pcv. Wszystkie usługi objęte są roczną gwarancją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PCV są tańsze, więc jak planujecie wstawić okna wielkich rozmiarów, to polecałbym PCV. Drewniane wychodzą drożej ze względu na materiał i wydłużony czas obróbki, ale lepiej je wstawić przy małych i średnich oknach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dutoz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje że pcv to najlepszy z możliwych wyborów. Czytałem na http://cieplo-w-domu.pl/ że takie okna też najlepiej trzymają ciepło przez co dla mnie są słusznym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie poszukiwań solidnej i nowoczesnej stolarki okiennej w Poznaniu, zdecydowanie warto odwiedzić salon Domega. Ich szeroki wybór, konkurencyjne ceny i rozbudowana oferta od renomowanych producentów, niezależnie od materiału - drewno, aluminium czy PCV, zaspokoi różnorodne preferencje. Profesjonalne podejście i wysoka jakość wykonania to cechy doceniane przez klientów którzy również oczekują wsparcia w zakresie prac montażowych przez doświadczoną ekipę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy