FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna premium - kiedy warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 7:41 am    Temat postu: Okna premium - kiedy warto? Odpowiedz z cytatem

Kiedy waszym zdaniem warto wybrać takie okna premium do domu?
Po czym poznać, że dane okna sprawdzą się lepiej od innych?
Na co zwracać uwagę?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ znalazłam stronkę, gdzie sporo piszą na ten temat.
Może ktoś z was jest też w tym wszystkim ogarnięty i podpowie co i jak?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna premium niewiele różnią się parametrami od okien ze średniej półki. Najlepiej wybrać standardowe okna, ale znanego producenta. Jeśli myślicie o plastikowych, to od Drutexa powinny być odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto postawić przede wszystkim na okna, które wytrzymają lata. W Lublinie jest świetna firma - Atos, u której zamówiłem okna do swojego domu. Świetna sprawa. Cenowo nie wyszło źle, natomiast jakość jest najwyższej klasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie do końca wiesz jak zabrać się za samodzielne poszukiwania odpowiednich rozwiązań to moim zdaniem lepiej będzie skorzystać z pomocy fachowców potrafiących rzeczywiście dobrze doradzić. Ja spotkałem się ze świetną obsługą w Warszawie, a mianowicie stawiając na firmę Anex Okna. Ich specjalista oczywiście podszedł do tematu profesjonalnie i dokładnie pokazał całą ofertę oraz możliwości w naszym budżecie również jeżeli chodzi o wymierzenie i cały montaż Wszystko poszło po naszej myśli, okna są już zamontowane a żadne niepokojące sytuacje się nie pojawiają pomimo już mijających dwóch lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy