FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna - sklep
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 4:14 pm    Temat postu: Okna - sklep Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrych okien? Polecam http://okna-internorm.pl/
Mają ogromny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to spokojnie mogę polecić Ci wybór firmy Domega, która zdecydowanie wśród konkurencji wyróżnia się zarówno świetnym podejściem obsługi, bardzo dobrze zestawioną ofertą produktów okiennych oraz terminową realizacją zamówienia jak i wykonanego montażu. Moim zdaniem najlepsi fachowcy w Poznaniu na których warto postawić bo nie zawodzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o okna i drzwi chodzi to sprawdzi się Sunplena http://sunplena.com/ Wybraliśmy okna i drzwi drewniane i bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru, są bardzo solidne, dźwiękoszczelne, oszczędzamy na ogrzewaniu. Jesteśmy zadowoleni, ze trafiliśmy na tę firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna najlepiej wybrać od znanego i cenionego producenta na naszym rynku. Właśnie tak dokonywałam swego wyboru i postawiłam na Oknoplast. Zakup dokonałam w ich salonie premium Sampre w Bydgoszczy. Znakomita obsługa, bezbłędny pomiar na budowie i perfekcyjny montaż. W domu od razu zrobiło się ciepło i cicho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższej jakości okna oferuje firma Ekoplast z Krakowa. Warto zajrzeć na http://www.ekoplast-krakow.pl/ gdzie znajdziecie szczegółowe informację o proponowanej przez nich ofercie. Co ciekawe, można u nich zamówić tzw. okna nietypowe, czyli np. w różnych kształtach, rozmiarach czy parametrach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna OKNOPRIM okazały się dokładnie tym, czego poszukiwałem. Wykonane z PCV, charakterystyczne i solidne. W dodatku dzięki http://oknoprim.com.pl/ udało mi się je zakupić po doskonałej cenie. Świetny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Okna najlepiej wybrać od znanego i cenionego producenta na naszym rynku. Właśnie tak dokonywałam swego wyboru i postawiłam na Oknoplast. Zakup dokonałam w ich salonie premium Sampre w Bydgoszczy. Znakomita obsługa, bezbłędny pomiar na budowie i perfekcyjny montaż. W domu od razu zrobiło się ciepło i cicho.

Najważniejsze by parametry okien były dobre. Warto nawet wybrać droższe okna ale cieplejsze, bo jednak z czasem więcej na nich zaoszczędzimy. Oknoplast ma bardzo fajną serie okien pasywnych o bardzo dobrych parametrach. Wintergate? Jakoś tak się nazywają. Bardzo dobre okna. Pewnie w salonach premium, jak Sampre, będą dostepne. A na pewno będą tam mieli pełną wiedzę o takich oknach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka dobrych okien, to powinien sprawdzić ofertę firmy Drutex - można znaleźć tu różne rodzaje okien, według mnie najlepiej sprawdzą się klasyczne pcv - są uniwersalne, mają świetny stosunek jakości do ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky88 ten model okien to występuje w dwóch wersjach. Widziałam model podstawowy w Sampre. Całkiem fajny ale jeżeli chodzi o parametry to ten model przeznaczony dla domów pasywnych jest niesamowity. Ocieplenia w ramie z pianki PUR, aerożel (prędzej nawet nie wiedziałam co to jest, dopiero w salonie mi wytłumaczyli). I pakiety mają chyba aż z 4 szyb. To robi wrażenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie i okolicach, które rozglądają się za dobrymi oknami polecam skontaktować się z firmą www.kupokna.eu Sam zakupiłem od nich świetne okna, które będą mi służyć przez lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vato ale na tej stronie nie ma żadnych informacji. Kto jest producentem okien albo okuć, jakie mają parametry itd. Takie trochę kupowanie kota w worku. Zanim specjalnie gdzieś pojadę chciałabym wiedzieć co mają a ze strony nic nie wynika. W Sampre od razu jest informacja że są partnerami takich a nie innych firm (przy Oknoplaście to nawet wiadomo że są partnerem Premium) wiec każdy wie, czego się spodziewać na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas okna pochodzą z Worstone https://www.worstone.pl/ z Sochaczewa. Konkretnie to wybraliśmy okna pcv od Vetrex, to bardzo dobrej jakości okna, bardzo je sobie chwalimy, są solidne, szczelne. Worstone zajęło się także ich montażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej brać prosto od producenta. My zdecydowaliśmy się na taki ruch, chyba był wart uwagi! Dzięki https://urzedowski.pl/ zostaliśmy wyposażeni w rozwiązanie idealne. A co najważniejsze, nasz nowy domek prezentuje się znakomicie dzięki tym elementom. Warto stawiać na jakość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast rozglądać się za sklepem powinniście rozejrzeć się za sparzonym producentem okien. Taką firmą na pewno jest www.variant-okna.pl Sam zakupiłem od nich okna, z których jestem bardzo zadowolony. Mają świetny stosunek jakości do ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky88 napisał:
Najważniejsze by parametry okien były dobre. Warto nawet wybrać droższe okna ale cieplejsze, bo jednak z czasem więcej na nich zaoszczędzimy. Oknoplast ma bardzo fajną serie okien pasywnych o bardzo dobrych parametrach. Wintergate? Jakoś tak się nazywają. Bardzo dobre okna. Pewnie w salonach premium, jak Sampre, będą dostepne. A na pewno będą tam mieli pełną wiedzę o takich oknach.
Tak, dokładnie te okna wybraliśmy. Wiedza sprzedawców na temat produktów niesamowita, i cała oferta Oknoplastu dostępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy