FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Opakowania typu doypack

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 4:59 pm    Temat postu: Opakowania typu doypack Odpowiedz z cytatem

Hej, wiecie coś może na temat opakowań typu doypack ? Ostatnio zainteresował mnie ten temat i szukam rzetelnej strony z informacjami o tych opakowaniach. Znacie się na tym i powiecie coś na ten temat? Trafiłem dzisiaj na tą stronę i zastanawiam się nad rzetelnością tych informacji. Co o tym sądzicie? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dzięki.
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biznesie stosuje się różnego rodzaju opakowania, jednak zdecydowaną większością są według mnie opakowania foliowe. Popularne folie stretch wykorzystuje się do szybkiego i bezpiecznego pakowania różnych przesyłek. Sprawdźcie sobie jak cenowo te wychodzą w firmie https://e-gtp.pl/folia-stretch Dostaniecie tu przeźroczyste, czarne folie stretch, także i te przeznaczone do automatów pakujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Paź 25, 2022 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na https://yanko.com.pl/ - to dobra firma i zajmują się produkcją między innymi opakowań przyjaznych środowisku Smile ale też wielu innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 232

PostWysłany: Wto Paź 25, 2022 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są kubki papierowe a więc opakowania eko. Wybierzcie też inne ekologiczne produkty jak ekologiczne sztućce, , naczynia z trzciny cukrowej i ekologiczne słomki. Ja już zakupiłam ich mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie ważne zagadnienia, które mogą mieć wpływ na jakość wysyłek w ramach Waszej firmy. Ja na stronie https://e-opakowania.info/176-kubki-papierowe-z-nadrukiem czytałem więcej o doborze kubków papierowych i zastanawiam się, w jakich branżach mogłyby się one okazać korzystne. Macie jakieś doświadczenia z takimi materiałami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy