FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
opatrunek chłodzący

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marżell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 2:13 pm    Temat postu: opatrunek chłodzący Odpowiedz z cytatem

Witam, mój syn gra w piłkę nożną i często przychodzi z treningu z jakąś kontuzją.pomyślałam,że przyda nam się w domu bandaż chłodzący..tylko jaki najlepszy?ciekawą ofertę tego typu rzeczy mają na https://yellowsport.pl/bandaz-chlodzacy ... -3-2m.html i warto się zapoznać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dobry pomysł, ale pomyśl też o tym, by w domowej apteczce był też zawsze octenisept na gojenie ran. Sama wiem jak to jest mieć aktywne dziecko i jak często potrafi wrócić do domu z zadrapaniami i ranami. Coś za coś, ale cieszę się, że ma pasję i jest zaangażowany w sport i zdrową rywalizację. To zdecydowanie kształtuje charakter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy takie opatrunki są bardzo drogie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie raz przychodzi też z większą lub mniejszą raną, dlatego warto też mieć odpowiednią wiedzę na temat dbania o te rany, dezynfekowania ich i opatrywania. Na stronie: https://zagojeni.pl/ znajdziesz wystarczająco dużo informacji na ten temat. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sportowiec zawsze z zadrapaniami przychodzi po meczu. Czasami jakieś głębokie to rany nawet są. Ratujemy się Octeniseptem, sam jak tylko wraca to już przynosi z apteczki. Ale dzięki temu nie ma blizn, nie paskudzi mu się nic. Najlepiej ten spray odkaża. Miałam inne ale nie było takiego efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie warto mieć większy zapas, także w domu jeżeli chodzi o opatrunki jałowe żeby w razie niefortunnych zdarzeń oraz wydatków swoich maluchów szybko sobie poradzić z ranami, bądź zatamować krwawienie do momentu dojazdu do szpitala. Jeżeli jeszcze nie o to nie zadbaliście, to jak najbardziej warto odwiedzić sklep medyczny online i wszystko dobrać. Nigdy nie wiadomo kiedy naprawdę może się to przydać. Pozdrawiam i udanych poszukiwań oraz oczywiście jak najmniej wypadków życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy